Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek

mobajl fołny ;-)

Polecane posty

Widzę że nikt się nie zainteresował mym problemem... :D Ale to już nie istotne, ponieważ zdecydowałem się na SonyEricssona K750i 8)

Chyba w tym tygodniu spróbuję go kupić wraz ze zmianą abonamentu...

Ale pojawia się kolejne pytanie:

Standardowo telefon ma 32MB wbudowanej pamięci bodaj plus 64 MB na karcie. Chciałbym wymienić taką kartę na model o około 256MB lub 512(ceny koło 100zł) ale nie wiem czy muszą to być karty Sony czy też mogę wbić tam jakiegoś Kingstona czy cuś... HELP :D :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: czy istnieje jakiś program w stylu irRemote (program do 'tuningu' telefonu na pilot do TV ;)), który działa pod javą (konkretnie Nokia 6610)? Ja szukałem po sieci, niestety nic nie znalazłem...

Takie rzeczy działają tylko w systemie Symbian.

Widzę że nikt się nie zainteresował mym problemem... :D Ale to już nie istotne, ponieważ zdecydowałem się na SonyEricssona K750i 8)

Chyba w tym tygodniu spróbuję go kupić wraz ze zmianą abonamentu...

Ale pojawia się kolejne pytanie:

Standardowo telefon ma 32MB wbudowanej pamięci bodaj plus 64 MB na karcie. Chciałbym wymienić taką kartę na model o około 256MB lub 512(ceny koło 100zł) ale nie wiem czy muszą to być karty Sony czy też mogę wbić tam jakiegoś Kingstona czy cuś... HELP :D :!:

Każda karta która jest danego typu, w przypadku K750i jest to Memory Stick Duo Pro, powinna/musi pasować i działać.

Co do samego wyboru telefonu nie wiem czy lepiej nie wziąć wspomnianej wyżej N6680, Symbian (niekoniecznie) i EDGE (obowiązkowo) to raczej powinność w dzisiejszych czasach. Albo weź sobie jakiś słabszy i poczekaj aż stanieje seria N xx i E xx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co 2 lata przyszła pora na zmianę telefonu (przedłużenie umowy)

i teraz jaki telefon mi polecacie, mam siemensa c65 i to naprawdę najgorszy telefon :/

Chciałbym najlepiej jakąś nokię, bądź cokolwiek innego co się nie psuje i bateria długo trzyma, mus to mp3 player bo nie mam, a psp jest za duże i czasem głupio nosić.

Dobrze gdyby telefon miał ok 50mega pamięci wewnętrznej, nie musi mieć slotów na karty.

Najlepiej jeśli byłby to telefon z klapką i bez aparatu.

Z góry dziękuję za odpowiedź :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem sobie Motorole v360 + pamięc Kingston 256 mb microSD i jestem mega zadowolony... choc aparat mógłby byc lepszy. Telefon ogólnie Bardzo fajny, tylko jak to w Motkach trzeba bawic się z Java :/
Znaczy z czym masz problem :?: Bo tak generalnie to ten dzial sie nazywa "Pomocna Dlon", czyli piszesz gdy masz jakis problem, albo szukasz jakiejs porady. To tak na przyszlosc, jesli nie chcesz lapac ostrzezen.

Co masz na mysli piszac "jakto w Motkach trzeba bawic sie z Java" :?:

Bo ja mam motke i nie mam problemow z java, bo moj fonik jej nie ma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem sobie Motorole v360 + pamięc Kingston 256 mb microSD i jestem mega zadowolony... choc aparat mógłby byc lepszy. Telefon ogólnie Bardzo fajny, tylko jak to w Motkach trzeba bawic się z Java :/
Znaczy z czym masz problem :?: Bo tak generalnie to ten dzial sie nazywa "Pomocna Dlon", czyli piszesz gdy masz jakis problem, albo szukasz jakiejs porady. To tak na przyszlosc, jesli nie chcesz lapac ostrzezen.

Co masz na mysli piszac "jakto w Motkach trzeba bawic sie z Java" :?:

Bo ja mam motke i nie mam problemow z java, bo moj fonik jej nie ma :)

W tym problem, że za nic w świecie nie umiem wgrac żadnej gry Java :/ ani dodatkowej aplikacji . Dodam tylko, że złamałem już zabezpieczenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo biorę abonament z Ery za 75 złotych i zastanawiam się pomiędzy Nokią 6230i i Samsungiem X700. Co mam wybrać? Najlepiej aby wypowiedziała się osoba która używała obydwu telefonów i ma porównanie.

Aha. Nie piszcie, że Nokia jest lepsza z powodu posiadania portu IrDA. Akurat na tym mi nie zależy.

Ja osobiscie polecilbym Ci Nokie 6230i. Uzywalem jej przez krotki okres czasu, ale przez dlugi czas korzystalem z jej poprzedniczki czyli 6230 i byla wg swietna jak na swoje czasy.

Jesli chodzi o Samsunga to bym go odradzal z powodu tego, ze posiada on (wg mnie) dosc nieprzyjazne menu.

Zastanow sie natomiast czy nie warto by rozejrzec sie za jakims telefonem na platformie Symbian. Maja one znacznie wieksze mozliwosci.

Mowie to jako uzytkownik Nokii N70 ktora naprawde polecam :D

Mimo, iz nie jest ona pozbawiona wad, jak np kiepskiej jakosci oryginalna obudowa to jest jeden z lepszych telefonow jakie mialem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo biorę abonament z Ery za 75 złotych i zastanawiam się pomiędzy Nokią 6230i i Samsungiem X700. Co mam wybrać? Najlepiej aby wypowiedziała się osoba która używała obydwu telefonów i ma porównanie.

Aha. Nie piszcie, że Nokia jest lepsza z powodu posiadania portu IrDA. Akurat na tym mi nie zależy.

Ja osobiscie polecilbym Ci Nokie 6230i. Uzywalem jej przez krotki okres czasu, ale przez dlugi czas korzystalem z jej poprzedniczki czyli 6230 i byla wg swietna jak na swoje czasy.

Jesli chodzi o Samsunga to bym go odradzal z powodu tego, ze posiada on (wg mnie) dosc nieprzyjazne menu.

Zastanow sie natomiast czy nie warto by rozejrzec sie za jakims telefonem na platformie Symbian. Maja one znacznie wieksze mozliwosci.

Mowie to jako uzytkownik Nokii N70 ktora naprawde polecam :D

Mimo, iz nie jest ona pozbawiona wad, jak np kiepskiej jakosci oryginalna obudowa to jest jeden z lepszych telefonow jakie mialem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje zmianę phona... interesuje mnie sprzęt do 500zł. (no z hakiem w górę)

mam na oku na razie:

Motorola E1000

Motorola E1 ROKR

Motorola E398

Nokia 6630

Moim faworytem jest na razie E1000 tylko ze ciut za droga ... e1 i e398 czym sie własciwie te telefony różnią? Różnica w cenie jest znaczna na allegor a różnice? Inna sprawa że e1 i e398 mają troche liche aparaty w porównaniu z e1000.

Moje kryteria. Musi być obsługa kart pamieci, aparat najlepiej 1,3 (ale jeśli ktoś powie że jakis telefon robi ładniutkie fotki a nie ma 1,3 to sie moge skusić) no i co jeszcze... ?? Nic chyba... no mógłby miecsymbiana ale nie ma musu :D

Doradźcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku na razie:

Motorola E1000

Motorola E1 ROKR

Motorola E398

Nokia 6630

Szacunek za Motorole. Jezeli podoboa Ci sie E1000 to koniecznie popatrz na ten model. Niestety nie orientue sie w cenie, ani jak sie sprawuje. W zasadzie spelnia Twoje wymagania.

Jezeli chcesz miec telefon z systemem Symbian to polecam:

SE P 900

SE P 910i

  • Rzecz jasna 910i jest najlepszy. Wyszedl tez nowy modelik, 990, ale to juz nie to samo. Maly ekran, brak klawiatury ekranowej.

Sposrod Nokii, to modele: 7700, 7710.

Niestety kompletnie nie orientuje sie w cenach. Jednak te telefony z Symbianem beda drogawe. Najtanszy pewnie bedzie P 800.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dosc tani telefon z obsluga kart pamieci, Symbianem i niezgorszym nawet aparatem to jest to Nokia 6600, posiadalem ja i sprawowala mi sie nienajgorzej. 6630 rowniez jest bardzo telefonem, i od 6600 rozni sie szczegolami, najwazniejsza roznica jest aparat 1,3 mln pxl. Jakbys znalazl jeszcze z 300 zl to moglbys kupic N70 a to juz naprawde dobra komorka (taka obecnie posiadam:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma gorszy apart i wyglada jak jakis Samsung, a nie Motorola ;) Przynajmniej na tych fotkach. Ale nie wiem, ostatnimi czasy orientuje sie bardziej w urzadzeniach smart. Te wszystkie pocketpc, smartphone, pda, palmy. Osobiscie korzystam z Motki MPx200 (to ta z Windowsem ) i jestem bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, mam Nokię 3100 i mi wystarcza. Wszystkie podstawowe funkcje jakie powinny być są. Kalendarz, stoper, budzik, minutnik, kalkulator, WAP, GPRS, Świecąca obudowa (łatwiej ją znaleźć po ciemku), i tak mocne podświetlenie klawiszy, że nie potrzeba latarki. Telefon ma być od dzwonienia. Choć ostatnio możliwość dzwonienia staje się najmniej ważną w telefonach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...