Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plackow

Radeon x1950 pro-klopot, komputer sie resetuje. Co robic?

Polecane posty

P4 kręcą się na tyle dobrze, że szkoda nie kręcić. Mówiłem już - jeśli ten Forton 400W jest nowy i ma gwarancji, to można brać.

Tak. Ten Forton 400W jest nowy ze sklepu z gwarancja. Jesli mam kupic Chiefteca 350W za 150 to wole ta 400W za 130...

Co do podkrecania to nie planuje bo:

1. Nie umiem.

2. Musial bym dokupic chlodzenie...

3. ...poniewaz strasznie sie grzeje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Możemy pomóc.

2. Nie koniecznie...

3. ponieważ gdy ja podkręcałem Celerona 2.4 do 3.0 GHz to nie grzał się aż tak żeby chłodzenie zmieniać ;]

A procesor z mojej sygny też na boxie kręcę bo jeszcze wiatrak nie przyszedł i na razie niskie temp są.

Wszystko zależy od sztuki procesora, jeden się grzeje, drugi mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem dzisiaj z kompem do sklepu w ktorym zaproponowano mi Fortona 400W... Sprzedawca powiedzial ze podlaczymy jakis mocniejszy zasilacz i zobaczymy jak zachowa sie karta. Mial na wieszchu Fortrona 550W, podlaczyl i wszystko bylo w porzadku :happy: Czyli moje przypuszczenia a wasze stwierdzenia byly prawidlowe... Zeby obciazyc karte wlaczylem 3DMark06 i stwierdzam ze jest on strasznie przesadzony... Maksymalnie moj zestaw z ta karta wyciagnal 27 klatek a w testach CPU mialem 0...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

no karta już do najwydajniejszych nie należy na minimum/średnie detale w zależności od rozdzielczości daje rade w grach

aha OC sobie odpuść-tej karty nie ruszysz o 50Mhz w górę ja się już z tym mordowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobie sobie test na 6800 bo narazie mam ja podlaczona dopuki nie bede mial zasilki... A tak w ogole Fortron 400W wynosl mnie 120 nie 130 zl... Dobra i ducha w kieszeni :wink:

no karta już do najwydajniejszych nie należy na minimum/średnie detale w zależności od rozdzielczości daje rade w grach

aha OC sobie odpuść-tej karty nie ruszysz o 50Mhz w górę ja się już z tym mordowałem

Nie bede sie bawil w OC... Nie ma sensu przy moim zestawie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na innym forum gosc napisal mi tak o tym Fortronie 400W:

opłaca się. drożej niż na allegro ale za przesyłkę nie muisz płacić.

Ale zależy jeszcze jaka wersja tego fortrona. Jak FSP to bierz

Co to za oznaczenie FSP??? Przetlumaczy mi to ktos na jezyk laika???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...