Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arcani

Tani i cichy komputer od ok. 1100 do max 1300 zł

Polecane posty

Witam,

Chciałbym wymienić mój paroletni złomek na coś taniego i jednocześnie możliwie cichego/mało prądożernego. Zaznaczam od razu że nie byłby prawie w ogóle używany do gier.

Natomiast zależy mi na tym żeby płynnie chodził na nim Windows 7 i służyłby głównie do filmów, przeglądania stron internetowych, słuchania muzyki i obsługiwania pakietu microsoft office 2007.

Mam tu od razu pytanie czy warto inwestować mocniej w ram przy takim cenowo zestawie tzn. 2 gb ram chciałbym mieć minimum i czy opłaca się do 4 gb mieć. Z innych rzeczy chciałbym mieć możliwie tanią ale najważniejsze żeby cichą zewnętrzną kartę graficzną bo słyszałem że zintegrowane to badziew. W obudowie chciałbym mieć z przodu wejścia na porty usb i zasilacz raczej mocniejszy ze 400-450W. Monitor, myszka, klawiatura jest.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie porady oraz propozycje zestawów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz monitor

myślę ,że da się coś złożyć za te 1,3k

Benq 21 cali, choć szczerze mówiąc wolałbym aby to było jednak coś bliżej 1.1k bo nie mam niestety zbyt wiele kasy do przeznaczenia na kompa:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

było by fajnie jak by się przynajmniej napęd znalazł koszt 100zł

a co do obudowy widzę ,że chcesz zmienić to jakąś wciśniemy

zaczynam czarować(jak esc ruszy to coś się powinno pojawić-po Co oni ten serwer zmieniali)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz odratować ze starego sprzętu obudowę i napędy? Byłoby więcej kasy na lepsze części.

no właśnie nie, mam fatalnego lite-on który w ogóle już mi nie nagrywa dvd, a obudowę mam bez wejść na porty usb z przodu a na tym mi jednak zależy. Poza tym z tego co słyszałem ma kiepską cyrkulację powietrza także zdecydowanie wole nową.

Jakbyś mógł dać 2 wersje czyli jedną bardziej zbliżoną do 1,1k i drugą bliższą 1,3k to byłoby super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

więc z tego powodu ,że esc działa jak działa musiałem się ratować sklepem agito a tam wybór jest nie największy i ceny wyższe niż w esc i powstało mi takie coś

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H

299,00

AMD Athlon II x2 250 AM3 BOX

230,00

Goodram DDR3 2048MB 1333MHz CL9.0 BOX

149,00

Samsung SpinPoint F3 HD502HJ (500GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300)

170,00

Lite-On iHAS124-19 czarny OEM

101,00

Cooler Master ELITE 330K czarna

146,00

OCZ Stealthxstream 500W

226,00

Wartość produktów: 1321,00

to jest zestaw do rozbudowy jak sobie uzbierasz kasę to kupujesz sobie jeszcze z2Gb ramu i jakąś k.graficzną do tego czasu spokojnie starczy Ci integra,a potem jakieś chłodzenie na procka tanie (około 130zł) i kręcisz proca w twoim przypadku tylko 2 rdzenie bo zwyczajnie nie masz kasy na 4 i nie grasz i do twoich wymagań ten procek starczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...