Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szuszuro

Rozwiązany: Titan Quest - POMOCY!

Polecane posty

Witam! Zamierzałem pograć z bratem w multiplayerze w Titan Quest. Zainstalowałem, potem patch 11.->20. i 20.->30. no i spróbowałem włączyć, po czym wyskoczył mi taki komunikat: "Uruchomienie silnika graficznego nie było możliwe." . Mój komputer wrócił w poniedziałek z naprawy od mojego taty, usunął Windows Vista i zainstalował mi Windows 7. W internecie widziałem komentarze graczy, że na ich 7-kach wszystko zgrabnie chodzi. Czemu nie na mojej? Na tamtej Viście wszystko mi ładnie śmigało. Mój komp to:

Karta graficzna - ATI Radeon HD 4600 Series 1GB Ram (razem Ramu mam 2GB)

Procesor - Intel Pentium 4 CPU 3.20 GHz 3.19 GHz

System operacyjny - Windows 7 (32 bit)

Jak widać spełnia wszystkie NAJWYŻSZE wymagania, więc w czym tkwi problem? Próbowałem naprawdę wszystkiego, reinstalek, ponownego zainstalowania sterowników, patchy. Nie wiem o co chodzi, na żadnym innym komputerze tego problemu nie ma, muszę w to zagrać, pomóżcie!

P.S. NIE mam wersji Titan Quest'a z CD-A. Mam kupiony oryginał kilka lat temu, stary ale jary. Proszę o szybką pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego TQ z CD-A w ogóle nie mam, bo nie kupiłem tego numeru. Gdybym miał, to przecież bym z nim spróbował. Instalowałem DirectX'a 10, więc nie widzę żadnych przyczyn tego problemu.

Spróbuj zainstalować DirectX 9 (można mieć obie wersje biblioteki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...