Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kylo200

Rozwiązany: Windows 7 - podczas gry pojawiają się czarne psy po bokach

Polecane posty

Jeśli masz monitor panoramiczny (a po czarnych paskach po bokach domyślam się, że masz :) ) to jest to normalne zachowanie dla rozdzielczości o proporcjach 4:3 lub 5:4 (tzw. skalowanie z zachowaniem proporcji obrazu). Rozwiązania masz dwa: albo ustawisz w grze jakąś rozdzielczość panoramiczną albo w CCC ustaw skalowanie obrazu na "pełny ekran" (dostępne w oknie opcji ekranu), które miałeś najprawdopodobniej w Viście włączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że skalowanie ustawione jest w CCC na full screen i co ciekawe nie moge wogóle go zmienić bo jest na szarym tle ;] To znaczy ze nie da się go wylączyc czy wogóle nie jest wlączone ??

I z ostatniej chwili ;] Dotyczy to nie tylko gier ;] Jak zmieniam rozdziałke na pulpicie to takze mam czarne pasy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogooglałem sobie i znalazłem informację, że wyłączone opcje skalowania są błędem w CCC dla Windows 7 (link do tematu). Jako, że chcesz ustawić 800x600 lub 1024x768 domyślam się, że te gry nie obsługują żadnych trybów panoramicznych, więc jeśli nadal chcesz mieć zniekształcony obraz to możesz sprawdzić w ustawieniach monitora czy również w nim nie znajduje się opcja rozciągania obrazu (np. mój ma taką możliwość).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , troche pomogłes ;] przynajmniej wiadomo o co chodzi ;]

Z ostatniej chwili; Wielki plus dla Ciebie ;P Ten link był kluczowy. Wystarczyło zmienić z rozdziałki 1280x800 na 1280x768. Obraz wtedy ulegał przycięciu ;] Następnie wchodzimy w CCC i skalujemy ;P Poprostu gdy mój pulpity był na rozdziałce 1280x800 wspaniałomyślny CCC zdecydował że po co używać skalowania jak go niepotrzeba ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...