Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #28: "Viva La Revolucion"!

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
Tak jak się przyjrzałem to kurde masz rację xD. Nie zauważyłem wcześniej, ale prosiłem o wyrozumiałość ^^ Artysta ze mnie marny :) Ale można też komuś wmówić że to był zamiar ^^ Ale zwaliłem jego prawe oko, chyba dlatego tak wyszedł :)

Cóż... Jaki kraj taki Che... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, żeby było poważnie i ambitnie, ale chyba jednak nic z tego nie wyszło. :wink: Ale przynajmniej jest niekonwencjonalnie. W mojej ocenie nie stanowię jednak większej konkurencji w tej edycji zabawy, dlatego nadal będę uczestnikiem, a nie tylko obserwatorem. Poza tym Asgaroth tak świetnie się wywiązuje z tej roli. :tongue: O samym zdjęciu. Nazwałem je Pro Revolution Slaughter. Starałem się za jego pomocą przedstawić cztery możliwe scenariusze, do których przyczyniają się przeróżne rewolucje. W razie wątpliwości, pytajcie, wyjaśnie co i jak. I zapewniam, nie ma w tym magii Szopa Fota. Fot się najadł i teraz smacznie śpi. :smile: I już bez przedłużania, oto zdjęcie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas najbardziej ciekawa praca jest dla mnie praca Jarcyka123. wielki plus dla Ciebie za pomysl i za oryginalnosc, badz pewien, ze dam Tobie dyszke. Gwozdzie i plomien, brawo!

Zgadzam się z Tobą, rewelacyjna praca. Ja też dyszkę dam. Ogólnie to wciąż strasznie mało prac jest. Święto robi swoje pewnie. Ale Jarcyk123 masz większe szanse na wygraną. Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym małym państewku źle się dzieje. Dyktator Stefan Wąsacz siłą zajął pewną małą, nadmorksą wioskę i zaczął dyktować warunki. Zatrudnił najemników, kupił rakiety i radar, aby nikt my władzy nie zabrał. Jednak dzielni mieszkańcy pobliskiej wsi nie czekali na interwencję wojska i sami ruszyli wymierzyć sprawiedliwość. Zabrali broń, działo i ruszyli na siedzibę Wąsacza! Po wysadzeniu bramy doszło do krwawej jatki, nasz reporter zdobył jedno zdjęcie, gdzie wieśniacy rozpętali rewolucję.

mathraven27.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...