Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

Nie licząc tego, że chciano mnie zjeść było świetnie.
Nie licząc tego, że byłam podglądana (*szykuje paca*), to faktycznie było zacnie. ;]

pewnie nikt nawet nie zauważył kiedy wszedłem.
Hmh. Ja tyż, podobnie jak Aiden, zauważyłam! Nawet podbiegłam pogratulować! :c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam musiałem ze dwa razy zmienić wypowiedź tuż przed wysłaniem (nie zjadłem żółtego latającego czegoś od Yennefer i Polipa, Pzkw VIb był szybszy).

Jak już nadmieniła Yen, jest to Podee, jego się ani nie je, ani nie rozplaszcza, a jak się to robi, to trzeba liczyć się z poważnymi (i równie nieprzyjemnymi) konsekwencjami. Podee'ego można za to głaskać. :]

Zresztą, następnym razem powiem Polipowi, żeby przyniósł to duże, brzydkie i zębate (nie, to nie Kagek-siczek).

Łosz, chyba nie masz na myśli s_96 albo tym bardziej czegoś innego?! o_O

A w ogóle to było fajowo, działo się, latało żarcie, ino zabrakło jak dla mnie kilku kebabów. Tak czy siak przyszłoroczna gala live wymiecie wszystko! \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet podbiegłam pogratulować! :c

Powiedzmy, że zdążyłaś zanim zniknąłem pod podłogą.

Tak czy siak przyszłoroczna gala live wymiecie wszystko! \m/
Live? Znaczy że ma być żywe jedzenie? Ja się na to piszę ^^ Edytowano przez pavlaq89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były jeszcze Kebaby, a z Sevardem załapaliśmy się nawet na pączki!

I na pierniczki, ptasie mleczko oraz landrynki. Eh, fajnie było, trzeba to powtórzyć.

I jeszcze lizaki. Nie zapominacie o lizakach :)

Ogólnie zabawa była przednia, tylko mnie zastanawia, kto był anonimowym użytkownikiem,który przez cały czas przyglądał się gali? Może Smuggler?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z przyczyn niezależnych na Gali nie byłem a widzę że impreza wyjątkowo dobrze się udała. Za rak na pewno się poprawię i może wrócę nawet do fuchy konferansjera :D Na koniec wielkie dzięki od Jamowiczów za nagrodę... Idę znaleźć pewną grupę w czerwonym, raczej się mnie nie spodziewają *włącza miecz świetlny i wychodzi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, impreza u Nicka trwała bardzo długo. ;)

Jeszcze nie oszacowałem dokładnych strat, niemniej do końca (przyszłego) roku może remont zostanie zakończony.

Nie licząc tego, że byłam podglądana

Przez kogo? :P

Ps. Dostałem 150 złotych mandatu za złe parkowanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek, chyba żartujesz! Do przyszłego roku będziesz miał najwyżej szkielet budynku. o0 wybacz, że nie pomagałam przy sprzątaniu, ale... Tam i tak nie było już czego sprzątać, więc... ^^

A kto mnie podglądał? Prześledź uważnie posty z Gali, to się dowiesz. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pocałuj kosmiczny horror"

Ale który? Trochę tych abominacyjnych, plugawych maszkar było ;) Ja sobie założę "opętanie na życzenie!" Mogę też robić efekty specjalne (fruwające przedmioty, dziwne światła, dźwięki, opary itd.).

Grajta na Sesji!

Właśnie, Polip zdążył rozreklamować swoją partię, a Jama co? Taka okazja... lepiej jak ta reklama w Z&Z o doprawdy oszałamiającej oglądalności (choć jak na liczbę odwiedzających dział, to i tak nieźle) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu kuna kogo poganiał, co? Niby Tur wszystko miał prowadzić, a gdzieś tak na początku stwierdziłem, że jest niemożliwie człowiekiem "niedozarządzaniakunafak" po czym właściwie przejąłem pałeczkę i pod pozorem konsultowania z nim wszystkiego... robiłem wszystko sam :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jaaasna sprawa ;)

Wiecie co? Tęskniłem za słodkim rozbijaniem się po audytorium. Rok temu, jeszcze jako zwyczajny forumowicz starałem się robić jak najwięcej szumu i dobrze się bawić. Teraz, z drugiej strony mikrofonu był niezły zapiernicz, przynajmniej na początku. Na szczęście na koniec pojawiło się coś na kształt satysfakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wróciłem od dziewczyny sporo po dwudziestej i zobaczyłem galę, a dokładniej szybkość odpisywania tam, to zwątpiłem i udałem się do innych zajęć. Co wy, grupa CKM* czy jak?

Niemniej po poczytaniu przyznaję - zacna to impreza była. Ale musiałbym mieć więcej czasu i stale na forum siedzieć, by odebrać nagrodę i wszystkie soczki wychłeptać.

* To od broni, Ciężkiego Karabinu Maszynowego. A coście pomyśleli?

Edytowano przez Salantor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* To od broni, Ciężkiego Karabinu Maszynowego. A coście pomyśleli?

Ależ o niczym. My tylko Cybermychę czytamy. W ogóle nie wiem, o czym mówisz :)

Może zrboicie nominacje w "humor" i tam beda Ci którzy najwiecej na koncie maja smiesznych postów

Chodzi Ci, kto ma najfajniejsze teksty, czy kto zrobił z siebie największego debila? Toć to subtelna różnica.

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki z giftami będą wysłane w tym tygodniu. Po kilka dziennie bo sekretarka ma trochę innej poczty i nie da rady wszystkich na raz zanieść.

Idą jako polecone i na pewno nie zmieszczą się w skrzynkach, więc albo czekajcie na listonosza, albo szykujcie się do wizyty na poczcie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...