Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

Kiedy się rozpoczną?

Czy jest tylko jeden zwycięzca?

Czy modek coś dostaje w nagrodę?

Czy można nominować ekspertów?

A adminów? ;>

Ile można oddać głosów?

Jak wygląda owa statuetka? Jest z podobizną Smugglera?

Mógłbym Ci powiedzieć, ale musiałbym Cię potem zabić ]:-> - Lord

A nie można po prostu dać osta i zamieścić zdjęcie? ;P

Edytowano przez MatrixOneBNR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yilmaz -> Nie ma głosowania na kategorie. Teraz o nich dyskutujemy.

Etap nominacji w kategoriach rozpoczniemy najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Być może troszkę później, żeby dać ludziom więcej czasu na zauważenie zabawy.

Tak, zeszłoroczni zwycięzcy mogą brać udział, przy czym raczej starajmy się patrzyć na zasługi od ostatniej edycji.

Zabawa jest dla forumowiczów, więc redakcja nie bierze udziału, przy czym chyba nie ma problemu, gdyby redaktorzy chcieli na kogoś oddać swój głos.

Tak, moderatorzy też biorą udział, bo poza moderowaniem biorą też czynny udział w życiu forum.

Eksperci również biorą udział.

Ghost należy do redakcji, więc nie bierze udziału. Ja również nie biorę udziału, więc admini nie biorą udziału (przy czym głosować ciągle możemy, bo czemu nie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zarejestrowałem się po ostatnich Smugglerkach (lub w trakcie ich trwania - nie wiem dokładnie), to mogę brać udział w kategorii debiut roku? Tzn czy czas jest liczony rokiem kalendarzowym, czy od poprzednich Smugglerków do aktualnych? :P

Wiem, wiem, że jestem bardzo skromny :D

Na jakiej zasadzie wyglądają nominacje? Można nominowć tylko jedną osobę do każdej kategorii...?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pytanie tylko propozycja, ale lepszego tematu nie znalazłem :)

Taka propozycja, aby dodać do zasad smugglerków, wszystkie namowy do głosowania na daną osobę. Nie jest to zbyt fair play, a nawet sam bym się nie spodziewał czegoś takiego dopóki nie dostałem wiadomości od pewnego usera(nie powiem kogo, bo na razie to jest "legalne") o treści

Jeżeli nie wiesz kogo nominować [wymienione działy] to... właśnie podsunąłem pomysł smile_prosty.gif

Może by coś takiego zabronić, a w ekstremalnych sytuacjach wyrzucać ze smugglerków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to paragrafu, ale nie jest to zachowanie fair-play. Nad ewentualnymi konsekwencjami pomyślimy, natomiast osobiście, gdybym był jednym z kandydatów, brałoby mnie obrzydzenie, gdybym się dowiedział że wygrałem w taki niehonorowy sposób.

Kurcze, to ma być fajna zabawa, a nie walka o Smugglerka. Jeśli się okaże, że jest więcej takich "szprytnych" osób, to zwyczajnie przerwiemy zabawę, a kandydaci do statuetek będą mogli podziękować swoim fanom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...