Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Rozwiązany: Titan Quest, multiplayer

Polecane posty

Wystarczy podmienić klucz w rejestrze. Start-> Uruchom wpisujesz regedit.exe, w zakładce z boku rozwijasz listę HKEY_CURRENT_USER, dalej rozwijasz Software i szukasz gry. Kiedy znajdziesz odpowiedni wpis z kluczem dajesz na niego prawy i modyfikuj klucz, wprowadzasz nowy klucz akceptujesz zmiany i możesz grać w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek ! Niestety mam tak problem z kluczem ze w tych całych stettings nie mogę znaleźć Titan questa(ani THQ) nadmienie ze program instalowałem w d/programy files/thq/titan quest.

może mi ktoś doradzić co ma z tym zrobić??bo już zrobiłem porządną postać postać i nie chce jej kasować i zaczynać wlec się te 15 godz od miasta do miasta.

Z góry dziękuje! :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Drogi Użytkowniku!

Twój klucz do rozgrywki sieciowej Titan Quest:

20b2-f113-6793-c936-0376

Mimo to nie mogę hostować gry... Czemu?

Zaznaczam wszystkie opcje i przycisk start jest nadal nieaktywny ;x

drogi kolego,

musisz wybrac ROZPOCZNIJ GRE, a nie WLASNA GRA :)

tez mialem te zagwozdke :)

sek w tym, ze tez nie moge klucza zdobyc ze str CDP :(

mam nadzieje ze Ci pomoglo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek ! Niestety mam tak problem z kluczem ze w tych całych stettings nie mogę znaleźć Titan questa(ani THQ) nadmienie ze program instalowałem w d/programy files/thq/titan quest.

może mi ktoś doradzić co ma z tym zrobić??bo już zrobiłem porządną postać postać i nie chce jej kasować i zaczynać wlec się te 15 godz od miasta do miasta.

Z góry dziękuje! :icon_rolleyes:

Zobacz czy w tym nie będzie wpisu z grą: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Drodzy Koledzy. Poczytałem co tu napisaliście, ale ja z kolei mam inny problem. Mogę grać po sieci (bez tego klucza ze strony) jednak nie z kimś kto również grę ma z CDA. No więc chciałem zdobyć klucz, jednak otrzymałem taką wiadomość: "Przepraszamy - brak wolnych kluczy. Zapraszamy wktórce". Tu moje pytanie: czy "wktórce" :happy: oznacza tu nigdy, czy rzeczywiście jeszcze kiedyś będę mógł takie otrzymać? Trochę smutno, bo nie lubię powiem szczerze h`n`slaszy, ale pomysł przechodzenia kampanii wspólnie z kolegą po godzince raz na jakiś czas, wydał mi się całkiem fajny. Dziękuję, mam nadzieję na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż mam problem z tą właśnie grą. Wchodzę na stronę CDP i wpisuje swój adres e-mail. Czekałem 3 godziny a klucza na poczcie nadal nie ma o.O.Mam pocztę z wp.pl ,próbowałem to także na interii i o2 wie ktoś co zrobić? PS. Dzisiaj ją zainstalowałem i podoba mi się strasznie tryb single :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemu z grą multi czy single

tylko w tym sęk że dobiłem do 27 lvl ale tylko na single (wpisany cd-key z gazety) ale kiedy chce grać przez multi to reinstaluje gre wpisując cd-key do multi (ten z cd projekt) ale wtedy nie mam mojej postaci z single. Można ją jakoś przenieść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to nie skopiowałeś save'a przed reinstalacją?

Jeśli nie, to nie ma możliwości że masz postać w singlu a w multi nie. Chyba że próbowałeś przez własną grę. Napisz coś więcej to spróbuję pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc powiem po kolei co zrobiłem podczas elektroinstalacji:

1. Skopiowałem save'a żeby mieć wrazie czego zapasowego.

2. Usunołem gre.

3. Zainstalowałem ją jeszcze raz tym razem z cd-key'em od cdp.

4. Po włączeniu gry nie było save'a więc wkleiłem tego zapasowego save'a tam gdzie jego miejsce ( moje dokumenty/my games/titan quest)

5. Po ponownym włączeniu gry nadal nie było postaci z single.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...