Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aroneq

Rozwiązany: HD 3200 czy GF 7300gs?

Polecane posty

Nie byłbym co do tego taki pewien. Najlepszym pomysłem będzie oczywiście przetestowanie tej karty u siebie, ale 7300GS to w zasadzie układ bardzo słaby [nawet za czasów swojej świetności], więc nie ma co liczyć na spektakularny przyrost klatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć jak za darmo daje :P

Ale w gta 4 ani w crysisa raczej sobie nie pograsz ^^

Pff czemu nie? :D W Crysisa i na 6600LE (128MB) gra się w miare komfortowo :), w Gta fakt - bedzie scinac.

Jak wyżej pisali, jak ma to wzmocnić kompa to za darmo to brać i nie gadać :] w nowsze produkcje na minimalnych pośmigasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może i się pogra :P

Kolega w crysisa na 6600GT + jakimś podkręconym C2D grał i tak źle nie było ale w GTA4 to już za fajnie nie było ^^

Może uraz po 7300LE mam bo na tej to colin 2005 i NFS Pro Street źle działał i się praktycznie grać nie dało, a o Gothicu 3 to może już nie będę wspominał xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawa się rozwiązała. Dostałem kartę od kumpla, włożyłem do kompa i okazało się że jest dużo gorsza od mojej starej dobrej integry. Po uruchomieniu Assassins Creeda gdy na integrze grałem na średnio niskich detalach przy roździelczości 1024x768 grało się komfortowo przy ok 27 klatkach. a na 7300 cięło niemiłosiernie. Zapomniałem puścić frapsa ale nie przekraczało to 10 klatek.

@EDIT

Jak widac nie takie te integry złe jak je malują. Trochę się prawdę powiedziawszy zdziwiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...