Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zecho

SW: KotOR błąd podczas uruchomiania

Recommended Posts

Jakiś czas temu dostałem na urodziny KotORa I, zainstalowałem, wszystko wydawało się ok, ale... gdy włączyłem grę ta tylko chwilę się ładowała (ten ekran powitalny ze statkiem) i pojawiało mi się coś takiego:

http://zapodaj.net/bcd5afdbd038.bmp.html

Szukałem już pomocy na innych forach, ale nikt nie chciał mi odpisać. Mój komp oczywiście spełnia wszystkie wymagania, jest to oryginał a mój system to XP. Myślę że nie jest to wina płytki, bo na innych komputerach działa normalnie, ani też czytnika, bo inne płyty odtwarza normalnie, ale zauważyłem, że kiedy pojawi się ten błąd to przez jakiś czas nie mogę otworzyć czytnika, pomaga dopiero ponowne uruchomienie kompa. Naprawdę nie wiem już co mam robić, próbowałem reinstalować i zmieniać ustawienia na wszystkie możliwe kombinacje i nic. Mam nadzieję że spróbujecie mi pomóc...

Gdy tylko próbuję zaktualizować grę pojawia mi się zielony napis o tym że nie trzeba instalować aktualki. A co do Visual C++ wiesz może z kąd mogę ściągnąć najnowszą wersję? Próbowałem ściągnąć z jednej strony wersję z 2008 (najnowszą jaką znalazłem) ale była zawirusowana.

Hej, mam problem z KOTOR 2, mam nadzieję, że mogę o to tutaj zapytać. Dobra przechodzę do sedna sprawy. Nie dawno kupiłem sobie w/w grę, miałem problem z uruchomieniem, ale po podmienieniu Mss32.dll uruchomiło się, ale później spotkał mnie zonc. Tworzę sobie postać, już wszystko wybrane imię itd. no i zaczyna się filmik "A long ago in galaxy far far away", oczywiście "esc" bo ile razy można to oglądać no i zaczyna się problem, wyskakuje mi komunikat "Program Star Wars: Knights of the old republic II przestał działać". Już wszystkie metody wykorzystałem ale dalej nic.

Parametry to:

Windows Vista 32 sp3

Intel dual core 1.6

zintegrowana karta graficzna z rodziny GMA

2 gb ramu

Laptop

Pomóżcie bo już nie wiem co robić :/

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...