Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suchy

GunBound

Polecane posty

Odkryłem niedawno rewelacyjną darmową gierę, zajmuje niecałe 100MB, znajdziecie ją tutaj: http://www.gunbound.net.

Rozgrywka podobna jest do tej z Wormsów, gra okraszona jest przepiękną mangowo-cukierkową grafiką (jak wszystko dzisiaj ;)). Zastosowano sporo nowatorskich rozwiązań, które sprawiaja, że od gry nie sposób się oderwać.

Jest ktoś kto zna/gra w GunBound?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie juz wcześniej te grę ściągnąłem i raz w nia zagrałem z marnym skutkiem :/ Cały czas od loli mnie wyzywali :P No, ae cóz pierwszy raz w to grałem. A tak btw to jaka jest do tego klawiszologia i czy są jakieś polskie strony o tej grze?

Jak już załapie jak w to sie gra i mniej wiecej o co chodzi :wink: to z chęcią z wami pogram jak tylko podacie konkretny termin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie dwie :twisted: a jakim grasz pojazdem?bo ja aduką ofkoz

Ja też Aduką najwięcej. Zaliczyłem już wszystkie wehikuły włącznie ze smokiem i koniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Ja rzeczywiscie sie przyznaje, że gram :lol: , ostatnio najchętniej gram Ice`m (takim mamutem) i mam metalowa siekierę, jak chcecie to możemy sie umówić na wspólną grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w GunBoundzie nowy bo dopiero kilka dni ale co tam :) (właściwie jak przeczytałem o GunBoundzie w CDEkszynie to od razu download i jazda :D) Giera jest spox (xywa tgetler na razie drewniany młotek, no ale to dopiero kilka dni), a na razie gram A.Satem i AmorMobilem 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki możemy grać kto chce grać niech pisze na GG 1998134 (prawie bo z niektórymi gradam pare godzin dziennie(z chętnych do gry))

i pisac jak niedostepny jestem bo mam pokazuj status tylko znajomym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie gram tylko w GunBound więc jestem często. ;) Zapoznałem się już z czwórką Polaków (plus mój kuzyn). Polecam gierę, bo wymiata! :)

Ja mam 35 :!: polaków w tydzień :twisted: w tym ty :P

Ps:jestem Dix11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My (d`Ark, vorio, RoZaRt i ja) często gramy na serwerze 4 w pokoju o nazwie "forumcda" i haśle "pie" więc zapraszam bo często brakuje nam kogoś. :) Najlepszy mobil IMO to Grub. Jak gość siedzi w dołku nie ma szans :) A sam mam już dwa drewniane młotki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie gram tylko w GunBound więc jestem często. ;) Zapoznałem się już z czwórką Polaków (plus mój kuzyn). Polecam gierę, bo wymiata! :)

Ja mam 35 :!: polaków w tydzień :twisted: w tym ty :P

Chłopcze, kiedy to pisałem, grałem chyba pierwszy raz. :) Teraz moja Buddy List także rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Nie mogę się opędzić od napalonych (na grę) Polaków. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dziś ściągnąłem i raz zagrałem. Na razie gram jak ostatnia pupa, ale może z czasem mi przejdzie :wink: Myślę, że od czasu do czasu pogram. Na razie jestem - oczywiście - kurczaczek :P

Aha... Mój nick w grze to: qbus1984

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grom Hellscream

Hehe... Jak już o GunBoundzie mowa... Gra jest super, ale (chyba jak każda) posiada bugi, które tak w******** że można tam kopnąć w kalendarz. Najgorsze jest to, że co chwila występuje problem, przez który nie można się logować (16001). Jak coś złapie grę jak już się zalogowałeś to przez ok. 15 min. oglądasz napis "Please wait". Do Avatar shopu nie można się logować, póki nie zweryfikujesz maila, co trwa (można wykonywać w tym czasie inne czynności) nawet do kilku dni. A jak już się uda, to znika Ci lista konaktów. Są jeszcze jakieś pomniejsze problemy, ale o tym już nie trzeba mówić. Ogólnie gra jest lepsza od Wormsów i zachęcam do jej pobrania :D . Jak ktoś chce sobie potem ze mną powalczyć, to mój nick to "Nickram".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. W GunBoundzie jakiś problem na skalę globalną się zrodził. Trzeba grę od nowa ściągać ze strony oficjalnej. :? Czy ktoś może już to zrobił? Jeśli tak, to czy nic złego się nie stało (wyczyszczenie Buddy List, Golda etc.) a może są jakieś widoczne zmiany na lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. W GunBoundzie jakiś problem na skalę globalną się zrodził. Trzeba grę od nowa ściągać ze strony oficjalnej. :? Czy ktoś może już to zrobił? Jeśli tak, to czy nic złego się nie stało (wyczyszczenie Buddy List, Golda etc.) a może są jakieś widoczne zmiany na lepsze?

Nie, to chyba nie to, śćągnołem zainstalowałem i absolutnie nic się nie zmieniło :( . Nadal jest wszysko co napisał Grom. To chyba wina serwerów a nie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...