Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Blackhand

CDBurnerXP 4.2.6.1748 nie rozpoznaje (?) HL-DT-ST BDDVDRW CT10N

Recommended Posts

Wg tej listy CDBurnerXP obsługuje moją nagrywarkę (dla przypomnienia - FS Amilo Pi 3540 z Vistą HP SP2), ale w menu wywoływanym Ctrl+R (dla leniwych Nagrywarka -> Informacje o napędzie) na liście "Aktualnie wybrany napęd" nie ma nagrywarki. Niby mam jakąś kaleką wersję Nero, którą producent notebooka łaskawie preinstalował razem z systemem, ale oferuje ona funkcjonalność niewiele większą, niż windowsowe narzędzie do nagrywania. Co zrobić, by zmusić CDBXP do współpracy z moją nagrywarką?

Link to comment
Share on other sites

Pudło. Przeinstalowywałem kilka razy, w tym na koncie z uprawnieniami Administratora i zaznaczając tę opcję dotyczącą udostępniania napędu niezależnie od uprawnień użytkowników.

Zainstalowałem program ImgBurn (do nagrywania obrazów) i działa, więc to coś z CDBXP (tylko kurna co :/).

Link to comment
Share on other sites

Odkopuję swój stary temat, bo problem nadal aktualny (bieżąca wersja CDBXP - 4.2.7.1801 - nic w tej kwestii nie zmieniła). Zależy mi na programie, który potrafiłby tworzyć DVD wielosesyjne - z tego, co zauważyłem, StarBurn tego nie potrafi (albo wystarczająco dokładnie jego opcji nie przeszukałem). Póki co sprawdziłem InfraRecorder, ale on skopał mi płytkę. Sprawdzę jeszcze DeepBurnera, ale, do licha ciężkiego, nie dysponuję fabryczką DVD-R/DVD+R :icon_twisted:.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...