Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sariaen

Sprzedam Gry Komputerowe

Polecane posty

Uszanowanie !

Moi drodzy, mam do sprzedania kilka gier w stanie wrecz idealnym oraz w przystepnej, a co za tym idzie, kuszacej cenie :) Nie doliczam kosztu przesylki.

Dead Space ---> (Premierowe wydanie, bo w sumie innego nie ma :P) Stan Idealny. 60PLN ---> Sprzedane

F.E.A.R Antologia ----> (Platynowa Kolekcja) Stan idealny. Podstawka + wszystkie dodatki. 30PLN

Warhammer : Mark of Chaos + dodatek Battle March ----> (Platynowa Kolekcja) Stan idealny. 30PLN

Sacred 2 : Fallen Angel (Premierowe wydanie) ---> Stan idealny, uzyta jedynie 2 razy. 30PLN

S.T.A.L.K.E.R : Clear Sky ---> (Platynowa Kolekcja) Stan idealny. 30PLN

Gothic 3 ---> (Platynowa Kolekcja) Stan idealny. 30 PLN

Oraz kilka ciekawych tytulow w pakiecie. 30PLN (W tym wypadku wysylam calosc bez wybierania pojedynczych tytulow/Wszystkie gry pochodza z "Kolekcja Klasyki").

Sacred Plus

Age of Mythology : Zlota Edycja

Infernal

Commandos : Strike Force

Rise of Nations : Rise of Legends

Wszelkich dodatkowych informacji udzielam za posrednictwem adresu E-MAIL ---> sariaen@yahoo.pl lub w tym temacie forum.

Ps. Nie zwracam kosztow zakupu jesli problem z funkcjonowaniem gier jest zwiazany z wadliwym sprzetem, za slabym sprzetem itd. Prosze wiec o przemyslane decyzje.

Ps. Nie jestem zainteresowany wymiana.

Ps. Jestem otwarty na inne propozycje cenowe o ile beda miescily sie w granicy dobrego smaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...