Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chemikKKS

Rozwiązany: Komputer wyłącza się podczas gry

Polecane posty

Mam problem,jak gram w nowsze gry lub majace troche większe wymagania,w pewnym momencie komputer wyłącza się sam.Ostatnio wymieniłem procesor,karte graficzna,plyte główną i dołożyłem RAM-u.Wydaje mi się ze moze to być wina zasłabego zasilacza(350w).Jak myslicie to moze byc zasilacz?Jesli tak to jaki najlepiej wybrac w granicach 300-400zł,np. 700w-750w?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to raczej wina zasilacza. Jak wspomniałeś, wymieniłeś część "flaków", które na pewno są bardziej energożerne, a poza tym pewnie grasz teraz w nowsze gry, które bardziej obciążają Twojego peceta. Napisz jeszcze starą i nową konfigurację, a będę Ci w stanie doradzić dokładniej. Na dzień dzisiejszy polecam wymianę zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz nie jest zły. Przy wyłączaniu pokazuje się niebieski ekran? Zmierz temperatury procesora i karty w stresie. Chociaż te 350W może być to troszkę za mało. Masz możliwość podłączenia czegoś mocniejszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu jest czarny ekran tak jak powinnno byc.

Temperature sprawdzałem,nie przegrzewa się.

Ostatnio ogladałem kilka zasilaczy.Tylko nie wiem który był by najlepszy,tak żeby starczył na dłużej(700-750w),nie hałasował za bardzo no i cena nie za duża.Patrzyłem albo na Modecom,albo Ocz.Wiecie co by mi pasowało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...