Jump to content
Evunio

Rozwiązany: Znajomi nie słyszą mnie, gdy mówię przez mikrofon

Recommended Posts

Podepnę się do tematu.JA mam tai problem,że coś z mikrofonem jest nie tak.Nie słyszą mnie moi znajomi.(mikrofon nie działa ale jest tak jak jak na głośnikach że np.jak muzykę puszcze to słychać tą muzykę a nie mnie)To problem ze słuchawkami czy ze sprzętem.Słuchawki takie same jak kolega z góry. xD

Sevard przepraszam Cię ale myslałęm,że otrzymam odpowiedź w postaci wymień słuchawki i nie wiedziałem czy opłaca się zakładać nowy temat ;)

Edited by Evunio
Link to comment
Share on other sites

Słuchawki "zwykłe z tracer'a za 30 zł", czyli po krótkich poszukiwaniach na allegro mogą to być:

TRACER ROBI TRS-770 V

TRACER RETO TRS-750M

TRACER MORAK TRS-450M

TRACER Notebook TRS 670M

TRACER 908MV

Kolejny raz potwierdza się reguła, że lepiej kupić raz i drogo Creativy, niż kilka razy Tracery :). Czekamy na dokładny model słuchawek i karty dźwiękowej, a także konfiguracji komputera.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź w intrukcji od płyty głownej, po za tym Realtek z tego co jeszcze pamietam zawsze miał bardzo łądnie wypucowane sterowniki: )

Ciezko mi powiedziec co gdzie i jak bo nigdy nie korzystałem z integry.

Wejscie powinno byc oznaczone +REC.

Edited by M@TH3V
Link to comment
Share on other sites

Możesz jeszcze spróbować czegoś takiego, tylko, że będziesz musiał sobie przetłumaczyć opcje na polski, bo nie mam zainstalowanego polskiego XP-ka, a nie pamiętam jak są poszczególne zwroty przetłumaczone.

Wchodzisz do Control Panel>Sounds and Audio Devices (tylko zmień najpierw widok panelu sterowania na klasyczny, bo w nim łatwiej się połapać). W zakładce audio wybierasz Volume... w panelu Sound Recording, tam klikasz Advanced w panelu z mikrofonem i bawisz się opcją na samym dole, tzn. jeśli jest zaznaczona, to odznaczasz, lub na odwrót.

Link to comment
Share on other sites

Toż przeca o tym pisałem :) Klikasz ikonkę Głośność w tray'u. W Opcjach wybierasz Właściwości i 'ptokujesz' mikrofon ( o ile jest 'niezaptokowany'). Wtedy bedziesz miał widoczną w głównym oknie regulację głośności mikrofonu. Sądzę, że o ile sam mikrofon nie jest uwalony, to tutaj pies jest pogrzebany. referencyjnie (chyba) głośność (czyli czułość) mikrofonu jest wyzerowana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...