Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evunio

Rozwiązany: Znajomi nie słyszą mnie, gdy mówię przez mikrofon

Polecane posty

Podepnę się do tematu.JA mam tai problem,że coś z mikrofonem jest nie tak.Nie słyszą mnie moi znajomi.(mikrofon nie działa ale jest tak jak jak na głośnikach że np.jak muzykę puszcze to słychać tą muzykę a nie mnie)To problem ze słuchawkami czy ze sprzętem.Słuchawki takie same jak kolega z góry. xD

Sevard przepraszam Cię ale myslałęm,że otrzymam odpowiedź w postaci wymień słuchawki i nie wiedziałem czy opłaca się zakładać nowy temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki "zwykłe z tracer'a za 30 zł", czyli po krótkich poszukiwaniach na allegro mogą to być:

TRACER ROBI TRS-770 V

TRACER RETO TRS-750M

TRACER MORAK TRS-450M

TRACER Notebook TRS 670M

TRACER 908MV

Kolejny raz potwierdza się reguła, że lepiej kupić raz i drogo Creativy, niż kilka razy Tracery :). Czekamy na dokładny model słuchawek i karty dźwiękowej, a także konfiguracji komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować czegoś takiego, tylko, że będziesz musiał sobie przetłumaczyć opcje na polski, bo nie mam zainstalowanego polskiego XP-ka, a nie pamiętam jak są poszczególne zwroty przetłumaczone.

Wchodzisz do Control Panel>Sounds and Audio Devices (tylko zmień najpierw widok panelu sterowania na klasyczny, bo w nim łatwiej się połapać). W zakładce audio wybierasz Volume... w panelu Sound Recording, tam klikasz Advanced w panelu z mikrofonem i bawisz się opcją na samym dole, tzn. jeśli jest zaznaczona, to odznaczasz, lub na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż przeca o tym pisałem :) Klikasz ikonkę Głośność w tray'u. W Opcjach wybierasz Właściwości i 'ptokujesz' mikrofon ( o ile jest 'niezaptokowany'). Wtedy bedziesz miał widoczną w głównym oknie regulację głośności mikrofonu. Sądzę, że o ile sam mikrofon nie jest uwalony, to tutaj pies jest pogrzebany. referencyjnie (chyba) głośność (czyli czułość) mikrofonu jest wyzerowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...