Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeronRav

Szukam programu, dzięki któremu będę mógł utworzyć zdania z głosek, występujących w istniejących zdaniach

Polecane posty

Szukam programu za pomocą, którego będę mógł wyjąć pojedyncze litery z wyrazów z mowy którą wybiorę (oczywiście nie chodzi mi o tekst a słowa mówione) i później złożyć to w całkiem inne zdania. Proszę o pomoc bo to ważne. I też czy sobie nie ubzdurałem nie możliwego. Jak jest już taki temat to przepraszam ale nie znalazłem.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Samo "Szukam programu..." to ciut mało. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o coś takiego, że nagrasz np głos jakiejś dziewczyny i potem tym programem zrobisz inne wypowiedzi tym głosem? Jeśli tak, to nie, nie ma czegoś takiego, przynajmniej o nim nie słyszałem. Zawsze możesz rozejrzeć się za syntezatorami mowy i dobrać odpowiedni głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to nie brzmi autentycznie a i nie "No witki opadowywują" tylko ja się zajmuje wyłącznie przerabianiem Gothica 2 więc nie mam obowiązku znać się na Audacity czy innym programie. Z Audacity mam do czynienia od 3 dni a z Gothicem ok 2 lat więc jest różnica. Do tej pory komputer służył mi wyłącznie jako zabawa w grach dopiero do 0.5 roku zajmuje się programami i modingiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabrzmi to autentycznie, jeżeli nie będziesz posiadał PROFESJONALNEGO programu do obróbki dźwięku. Ludzka mowa i artykulacja jest skomplikowana, nie można ot tak sobie przesuwać poszczególnych wymówionych literek by uzyskać dobry efekt. Spróbuj syntezatorem mowy nagrać wypowiedź postaci, a następnie w audacity zmodyfikować barwę głosu. Kombinuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty nie potrafisz czytać postów od początku?? Ja nie potrzebuje żadnych badziewnych syntezatorów, których mam od groma na kompie tylko programu o którym napisałem wyżej!!! Mam dość pisania a propos czego potrzebuje bo nie proszę o alternatywę a o konkret! Jak nie dajesz mi nic pomocnego to PROSZĘ nie pisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James uświadamia Ci, że NIE MA takiego programu, a stworzenie w audacity pojedynczego słowa, które dobrze brzmi to już wyzwanie. Najlepszym wyjściem jest tu właśnie nagrywanie siebie/syntezatora i zmiana barwy głosu w jakimś edytorze dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem?? Powiedziałem: "Ja nie potrzebuje żadnych badziewnych syntezatorów, których mam od groma na kompie tylko programu o którym napisałem wyżej!!!" Co oznacza, że głos MUSI brzmieć tak jak chce a za pomocą syntezatora i obróbki to jest NIEMOŻLIWE! Miałem zmienić mowę wyjęta z gry a teraz co? Wyjdę na idiotę, bo jedyna odpowiedź jaką tu dostaje to: " syntezator..." , zamiast pomocy dostałem nic nie warte i nie potrzebne posty. Więc co? Mam zrobić syntezatorem i się zbłaźnić?

To, że nie ma takiego programu to nie znaczy, że inny nie może mieć podobnej funkcji. Prosiłem i poradnik do audacity, a tu odpowiedzi "nie ma takiego programu"...

Przystopuj trochę, to jest moje pierwsze i ostatnie upomnienie. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz naszą odpowiedź. Nie ma programu, który pozwoliłby zrobić coś takiego, by brzmiało to autentycznie.

Jak koniecznie chcesz, to niezłe tutoriale do Audacity są na stronie wiki projektu, konkretniej tu.

Jeśłi jednak chcesz, żeby to brzmiało jak należy, to żaden program Ci nie pomoże, tu potrzeba kogoś kto nagra kwestie mówione, później za pomocą programów można co najwyżej obrobić już nagrany dźwięk.

Zresztą głosy w Ghoticu brzmią jak z syntezatora :P - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz wszystkim, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Nie masz racji. Nie ma takiego programu. Wiesz dlaczego? Bo mowa ludzka jest wbrew pozorom bardzo skomplikowana. "Wytniesz" głoskę b z jednego wyrazu, ale będzie ona inna niż w głoska b w potrzebnym wyrazie. A to dlatego, że każdy mówi inaczej i istnieją upodobnienia wewnątrzwyrazowe postępowe i wsteczne (lub w wygłosie). Musiałbyś przenosić całe sylaby, jednak efekt nie byłby zadowalający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...