Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2009

Polecane posty

Szukam tak sobie powieści, lub scenariusza, w którym występuje Xander i który mógł zostać użyty w tym przecieku... I coś mam.

Xander to imię głównego bohater filmu XXX granego przez Vina Diesela. Może zatem ta gra ma coś wspólnego z wyżej wymienionym aktorem? Zwłaszcza, że klimat fragmentu generalnie pasuje do jego aktorskich występów. Tyle, że jeśli to prawda, tytuł gry będzie aż zbyt łatwy do odgadnięcia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tak sobie powieści, lub scenariusza, w którym występuje Xander i który mógł zostać użyty w tym przecieku... I coś mam.

Xander to imię głównego bohater filmu XXX granego przez Vina Diesela. Może zatem ta gra ma coś wspólnego z wyżej wymienionym aktorem? Zwłaszcza, że klimat fragmentu generalnie pasuje do jego aktorskich występów. Tyle, że jeśli to prawda, tytuł gry będzie aż zbyt łatwy do odgadnięcia...

w sumie vin disel jest bohaterem kilku gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jedna z książek o Kosmicznych Marines o Kosmicznych Wilkach... Albo Szpon Ragnara albo Kosmiczny Wilk, Williama Kinga. Pamiętam, bo nawet niedawno czytałem. Ten fragment był jak byli na akcji w jakiejś dżungli.

Może będzie Dawn of War 2? :D Ech... marzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tak sobie powieści, lub scenariusza, w którym występuje Xander i który mógł zostać użyty w tym przecieku... I coś mam.

Xander to imię głównego bohater filmu XXX granego przez Vina Diesela. Może zatem ta gra ma coś wspólnego z wyżej wymienionym aktorem? Zwłaszcza, że klimat fragmentu generalnie pasuje do jego aktorskich występów. Tyle, że jeśli to prawda, tytuł gry będzie aż zbyt łatwy do odgadnięcia...

w sumie vin disel jest bohaterem kilku gier

Jedyną, która pasowałaby do fragmentu są Kroniki Riddicka. Dlatego jakoś nie wierzę w ten trop. Może jakieś naprowadzenie, Ghost?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jedna z książek o Kosmicznych Marines o Kosmicznych Wilkach... Albo Szpon Ragnara albo Kosmiczny Wilk, Williama Kinga. Pamiętam, bo nawet niedawno czytałem. Ten fragment był jak byli na akcji w jakiejś dżungli.

Może będzie Dawn of War 2? :D Ech... marzenia...

polska premiera miała być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...