Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2009

Recommended Posts

Szukam tak sobie powieści, lub scenariusza, w którym występuje Xander i który mógł zostać użyty w tym przecieku... I coś mam.

Xander to imię głównego bohater filmu XXX granego przez Vina Diesela. Może zatem ta gra ma coś wspólnego z wyżej wymienionym aktorem? Zwłaszcza, że klimat fragmentu generalnie pasuje do jego aktorskich występów. Tyle, że jeśli to prawda, tytuł gry będzie aż zbyt łatwy do odgadnięcia...

Szukam tak sobie powieści, lub scenariusza, w którym występuje Xander i który mógł zostać użyty w tym przecieku... I coś mam.

Xander to imię głównego bohater filmu XXX granego przez Vina Diesela. Może zatem ta gra ma coś wspólnego z wyżej wymienionym aktorem? Zwłaszcza, że klimat fragmentu generalnie pasuje do jego aktorskich występów. Tyle, że jeśli to prawda, tytuł gry będzie aż zbyt łatwy do odgadnięcia...

w sumie vin disel jest bohaterem kilku gier

To na pewno jedna z książek o Kosmicznych Marines o Kosmicznych Wilkach... Albo Szpon Ragnara albo Kosmiczny Wilk, Williama Kinga. Pamiętam, bo nawet niedawno czytałem. Ten fragment był jak byli na akcji w jakiejś dżungli.

Może będzie Dawn of War 2? :D Ech... marzenia...

w sumie vin disel jest bohaterem kilku gier

Jedyną, która pasowałaby do fragmentu są Kroniki Riddicka. Dlatego jakoś nie wierzę w ten trop. Może jakieś naprowadzenie, Ghost?

To na pewno jedna z książek o Kosmicznych Marines o Kosmicznych Wilkach... Albo Szpon Ragnara albo Kosmiczny Wilk, Williama Kinga. Pamiętam, bo nawet niedawno czytałem. Ten fragment był jak byli na akcji w jakiejś dżungli.

Może będzie Dawn of War 2? :D Ech... marzenia...

polska premiera miała być

Ponieważ na pewno ma nam się nie udać zgadnąć tytułu, to idę o zakład, że gierka nie jest nijak powiązana z AvP, Warhammerem 40K, Starcraftem i innym "oczywistymi oczywistościami". Chodzi tylko o kolejną wskazówkę...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...