Jump to content
Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2009

Recommended Posts

Może gra ma związek z filmem w którym grał Xander Berkeley np.Uniwersalny żołnierz

xander Berkeley w 1981 r. grał w serialu M*A*S*H jako marine

hmm zakochałem się :wub: a tak na poważnie sadze że to będzie FPS osadzony w przyszłości na obcej planecie a mundur może mieć równie dobrze policjant

Pierwsze co kojarzy mi się z Alexander to Alex Anderson znana chyba wszystkim postać

alexander anderson z mangi i anime helsing?

ok, ja poszedłem tropem Xandera :cool: dotarłem do komiksu "Xander in Lost Universe" wydanego w serii "Gene Roddenberry?s?" a więc albo będzie to gra na podstawie space-komiksu albo... hm Gene Roddenberr to ten co "wynalazł" (napisał scenariusz) Star Treka , ha! :smile:

i co, jestem blisko? :tongue:

Edited by le_Fey

Na stronie z zagadką w pierwszym zdaniu napisałem:

Nie zgadujcie tytułu, bo raczej Wam się to nie uda, a prawie na pewno, podacie złe typy.

I to właśnie wszyscy robicie.

Pierwsze co kojarzy mi się z Alexander to Alex Anderson znana chyba wszystkim postać

alexander anderson z mangi i anime helsing?

Sorki mała wpadka pomyliłem imiona z Thomasem Andersonem. Dzięki za poprawkę (Heh za dużo anime)

być może trzeba coś ułożyć z dużych liter

MXZMIAARX

EDIT: Biorąc litery tylko z początków zdań mamy:

MZMIAAR

i wychodzi z tego ZAMIAR M :|

albo MARAZM I

zwątpiłem, że to to

Edited by chapnik87

może przygodówka, bo bohater opowiadania przeżywa przygodę życia ;p chociaż i tak bardziej obstawiam jakiegoś fps z elementami rpg :)

Luźny trop - skoro w przecieku jest fragment jakiejś formy fabularyzowanej (powieść, opowiadanie - tylko jakie i czyje??), to może gra jest polską premierą gry, której scenariusz powstał w oparciu o powieść, opowiadanie? Albo na podstawie której coś takiego powstało?

Mysle, ze powinnismy isc tropem zweglonych zwlok, marines i dzungli. Nie wiem czemu, ale mi tez na mysl przychodzi AVP, ale jak juz Ghost wczesniej wspomnial i tak na tym etapie nie odgadniemy tytulu.

Kosmao i Westwood kojarzy mi się z grą Dune II taka stara świetna strategia. Chyba nie wydana w Polsce więc polska premiera...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...