Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 11/2009

Polecane posty

Niestety wczoraj miałem tyle roboty, że nie miałem czasu wymyślać zagadek, a tym bardziej siedzieć i pilnować ich rozwiązywania.

Dziś będą przecieki. Jeszcze nie wiem, o której zaczniemy, bo muszę dopiero przygotować zagadki. Tym niemniej coś w temacie będzie się działo.

W związku z czym obserwujcie go, jak będę miał już coś przygotowane to podam godzinę rozpoczęcia zgadywania.

Pierwsza zagadka startuje o 10:00.

***********

Pierwsza zagadka dostępna jest pod adresem:

http://www.cdaction.pl/przeciek/18/przeciek113.html

Spodziewam się szybkiej odpowiedzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mapa sugeruje, że albo gra produkowana przez Polaków albo zlokalizwoana. Stawiam na opcję 1, bo lokalizacja to obecnie dość powszechne zjawisko.

Westwood Village być może sugeruje współpracę z amerykańskim developerem/wydawcą.

Na razie luźne skojarzenie - coś od People Can Fly, ale też mało prawdopodobne. Choć, kto wie, Painkiller? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ja sądzę że to chodzi o gre która została wydana w polsce przez polskliego dystrybutora

a stworzona przez jakąś amerykańską firme mi się wydaję że to będzie chodziło o SimCity

miasto i państwo=Gra ekonomiczna

A i SimCity zostało stworzone przez maxisa póżniej EA a wydana przez polskiego dystrybutora

takie moje skojarzenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ja sądzę że to chodzi o gre która została wydana w polsce przez polskliego dystrybutora

a stworzona przez jakąś amerykańską firme mi się wydaję że to będzie chodziło o SimCity

miasto i państwo=Gra ekonomiczna

A i SimCity zostało stworzone przez maxisa póżniej EA a wydana przez polskiego dystrybutora

takie moje skojarzenie

EA NIE DAJE LICENCJI GIER DO CZASOPISM WIEC ODPADA :(:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...