Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

centyl

Sprzedam książkę Java Efektywne programowanie

Recommended Posts

Witam. Mam do sprzedania książkę

Java Efektywne programowanie wydanie II, autor Joshua Bloch (obecnie Główny Architekt Java w Google), wydawnictwo Helion.

"Książka w bardzo dobry sposób wyjaśnia zasady opisujące mechanizmy używane w najlepszych technikach programowania. Podpowie ci, jak najracjonalniej korzystać z języka Java oraz jego podstawowych bibliotek" - cytat z okładki.

Oto co o jej pierwszym wydaniu mówią szychy z branży (z początku książki brałem) :D

"Szkoda, że nie miałem tej książki dziesięć lat temu. Niektórzy mogą uważać, że nie potrzebuję żadnej książki na temat języka Java, ale tej akurat potrzebuję" - James Gosling, wiceprezes Sun Microsystems, twórca języka Java

"Josh Bloch doskonale przedstawia najlepsze praktyki, które mogą być odkryte dopiero po latach studiów i doświadczeń" - Mark Mascolino, inżynier oprogramowania

"Nie znam zbyt wiele książek na temat oprogramowania które chce się przeczytać strona po stronie - jest to jedna z nich" - Matt Tucker, kierownik techniczny, Jive Software

Są to tylko niektóre z tak pochlebnych opinii o tej książce. Od razu uprzedzam: to nie jest książka dla początujących! Ale jeśli wiesz już coś o Javie to ta książka pokaże ci jak z niej (tzn. Javy :)) efektywnie korzystać.

Książka ma lekko zagiętą okładkę, ale z tyłu, na dole i na czarnym tle :D Sprzedam ją za 40 złotych plus przesyłka (do utargowania, ale naprawdę niedużo :)) Odbiór osobisty na terenie Bydgoszczy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...