Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

centyl

Sprzedam książkę Java Efektywne programowanie

Polecane posty

Witam. Mam do sprzedania książkę

Java Efektywne programowanie wydanie II, autor Joshua Bloch (obecnie Główny Architekt Java w Google), wydawnictwo Helion.

"Książka w bardzo dobry sposób wyjaśnia zasady opisujące mechanizmy używane w najlepszych technikach programowania. Podpowie ci, jak najracjonalniej korzystać z języka Java oraz jego podstawowych bibliotek" - cytat z okładki.

Oto co o jej pierwszym wydaniu mówią szychy z branży (z początku książki brałem) :D

"Szkoda, że nie miałem tej książki dziesięć lat temu. Niektórzy mogą uważać, że nie potrzebuję żadnej książki na temat języka Java, ale tej akurat potrzebuję" - James Gosling, wiceprezes Sun Microsystems, twórca języka Java

"Josh Bloch doskonale przedstawia najlepsze praktyki, które mogą być odkryte dopiero po latach studiów i doświadczeń" - Mark Mascolino, inżynier oprogramowania

"Nie znam zbyt wiele książek na temat oprogramowania które chce się przeczytać strona po stronie - jest to jedna z nich" - Matt Tucker, kierownik techniczny, Jive Software

Są to tylko niektóre z tak pochlebnych opinii o tej książce. Od razu uprzedzam: to nie jest książka dla początujących! Ale jeśli wiesz już coś o Javie to ta książka pokaże ci jak z niej (tzn. Javy :)) efektywnie korzystać.

Książka ma lekko zagiętą okładkę, ale z tyłu, na dole i na czarnym tle :D Sprzedam ją za 40 złotych plus przesyłka (do utargowania, ale naprawdę niedużo :)) Odbiór osobisty na terenie Bydgoszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...