Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RaidenX

Need for Speed SHIFT a nowa karta graficzna

Recommended Posts

Czołem wszystkim.Chcę kupić sobie nową kartę graficzną, a zależy mi na bardzo dobrej wydajności za cenę gdzieś tak do 1000 zł bo ten mój Radeon HD 2600 Pro to już przeżytek bo SHIFT działa mi na średnio - wysokich a i tak trochę zwalnia :icon_sad:.

Guest michi93

nowy nie nowy a co to ma za znaczenie-powinieneś przeczytać regulamin.

a co do tematu to nie wiele Ci da zmiana samej kary bo resztę masz nie najmocniejszą więc ja bym spylił wszystko prócz budy dysku i nagrywarki i kupił nowego kompa

Ale żeby procesor ich nie ograniczał i zasilacz żeby wytrzymał. Wyżej dobrze mówią - zostawiasz to co dobre a bebechy sprzedaj. Skoro na karte masz 1000zł + to co dostaniesz za stare części to może się coś zrobi.

Guest michi93
Sprzęt (poza dyskiem budą itp) byś moze opylił za 1500zł i za to by mozna było zrobić dobrego kompa na HD4850 może.

Jak znajdzie jakiegoś co mu za to da 1,5k to ja leże ze śmiechu za 1.5k masz już athlonax4 radka 4850 i resztę podzespołów

może być z 500 za to wyrwał-wejdź na allegro i porównaj sobie ceny i będziesz wiedział ile za to wołać.

jak byś miał już to 1,5k to zastanów się na tym

GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

290zł

Gigabyte MA770T-UD3P /AMD 770, DDR3 1333/

285zł

AMD Athlon II X4 620 /2.6GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/

355zł

BeQuiet PurePower L7 530W

249zł

PowerColor Radeon HD4850 PCS 512MB DDR3 /256bit/ DVI HDMI PowerColor

369zł

Razem: 1548zł

jak wyszarpiesz więcej za stare graty to można by zmienić grafikę na jakąś mocniejszą i jak tylko w szita chcesz grać to może o coś od NV bo szit podobno bardziej ich lubi ale ni nie mają nic ciekawego w ofercie w cenie tego 4850

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...