Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubasliwa202

Rozwiązany: Risen

Polecane posty

Mam taki dziwny problem z Risenem. Nie wiem, jak się w nim zmienia sterowanie. Wchodzę do ustawień, wybieram "Sterowanie" i chcę na przykład przypisać jakiś klawisz to spojrzenia w tył. I ni cholery nie wiem, jak to zrobić. Zaznaczam daną czynność, próbuję wcisnąć klawisz, do którego chcę ją przypisać - nic. Zaznaczam i wciskam Enter - nic. Klikam dwukrotnie - nic. Klikam na te kłódki, co są po lewej stronie nazw akcji - nic. Klikam na nie dwukrotnie - nic. Próbowałem wszystkiego, co mi przyszło do głowy, ale nic to nie daje! Poratuje ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to mogłoby zadziałać. Ale przecież zablokowane są tylko przyciski powrotu, quicksave'a, quickloada i skrótów, a reszta chyba zablokowana nie jest. Spróbuję tej metody opisanej na stronie poleconej przez PwQt, ale przecież powinno być jeszcze jakieś inne wyjście.

EDIT: Przed chwilą udało mi się rozwiązać ten problem, wystarczyło kliknąć na akcję dwukrotnie. Dziwne, że wcześniej jak to robiłem, to nic to nie dawało. Tak czy siak, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...