Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kubasliwa202

Rozwiązany: Risen

Recommended Posts

Mam taki dziwny problem z Risenem. Nie wiem, jak się w nim zmienia sterowanie. Wchodzę do ustawień, wybieram "Sterowanie" i chcę na przykład przypisać jakiś klawisz to spojrzenia w tył. I ni cholery nie wiem, jak to zrobić. Zaznaczam daną czynność, próbuję wcisnąć klawisz, do którego chcę ją przypisać - nic. Zaznaczam i wciskam Enter - nic. Klikam dwukrotnie - nic. Klikam na te kłódki, co są po lewej stronie nazw akcji - nic. Klikam na nie dwukrotnie - nic. Próbowałem wszystkiego, co mi przyszło do głowy, ale nic to nie daje! Poratuje ktoś?

Link to comment
Share on other sites

No dobra, to mogłoby zadziałać. Ale przecież zablokowane są tylko przyciski powrotu, quicksave'a, quickloada i skrótów, a reszta chyba zablokowana nie jest. Spróbuję tej metody opisanej na stronie poleconej przez PwQt, ale przecież powinno być jeszcze jakieś inne wyjście.

EDIT: Przed chwilą udało mi się rozwiązać ten problem, wystarczyło kliknąć na akcję dwukrotnie. Dziwne, że wcześniej jak to robiłem, to nic to nie dawało. Tak czy siak, temat do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...