Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzenek95

Xbox Live Gold

Polecane posty

Mam parę pytań związanych z xbox Live gold.

1. Czy to prawda ,że jak pierwszy raz kupujesz xbox live gold to muszisz miec jakąś płytę (usłyszałem to od kolegi mojego brata i myślę, że to jakiś kit, ale chcę się upewnić)?

2. O co chodzi z tymi jakimiś punktami czy coś takiego?

3. Na ile najbardziej opłaca się kupić abonament (będzie to mój dopiero pie

rwszy raz)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 m Triala golda dostajesz po stworzeniu profilu online :)

za punktu kupujesz dodatki do gier, wypożyczasz filmy, ściągasz spolszczenia lub inne języki np. do ang wersji fify można kupić polski komentarz

PS. Żeby ściągać dema też musisz mieć golda

PPS. Żeby doładować punkty też musisz mieć golda

PPPS. ciekawe oferty:

Punkty automat

Gold automat

Szukaj aukcji gdzie wszystko odbywa się automatycznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań związanych z xbox Live gold.

1. Czy to prawda ,że jak pierwszy raz kupujesz xbox live gold to muszisz miec jakąś płytę (usłyszałem to od kolegi mojego brata i myślę, że to jakiś kit, ale chcę się upewnić)?

2. O co chodzi z tymi jakimiś punktami czy coś takiego?

3. Na ile najbardziej opłaca się kupić abonament (będzie to mój dopiero pie

rwszy raz)

1. Bzdura. Żadnej płyty nie musisz mieć

2. To są Microsoft Points. Taka jakby waluta na xbox live. Za to możesz kupić dodatki do gier, ciuszki dla avatara (twoje alter ego).

3. Masz na początku do dyspozycji 3 m gold za darmo (każdy na innym koncie jest). Podczas rejestracji konta na xbl (xbox live) samo ci się aktywuje 1 miesiąc gold. Aby wykorzystać pozostałe 2 miesiące musisz zakładać nowe konta. Najbardziej opłacalne jest 13 miesięcy. Ale to też zalezy ile będziesz grał. Bo jak tylko w wakacje to lepiej kupić 2 razy po miesiąc. Popatrz na ceny na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam Xbox'a i mam konto XBL Silver. Czy moge zamienić je na gold i czy po kupieniu tego golda na miesiąc to czy po tym miesiącu i nie zakupieniu na kolejny miesiąc golda płace jakąś kare czy wraca mi na Silver? Przepraszam, że troche zamotałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wykupić Golda musisz kupić specjalny kod, łatwo do kupienia w necie.

Zależy od tego na jak długo wykupisz Golda, tak długo on trwa( o ile się nie mylę jest na 1 miesiąc, 3 miesiące i 12+1(czyli jeden gratis). Jak Gold się skończy bez dodatkowych opłat wracasz do Silver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...