Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Goibniu

Star Wars: Knights of the Old Republic

Recommended Posts

Hej!

Mam dwa problemy z tą grą. Pierwszy co prawda irytujący, ale dający się przeżyć to bardzo częste wywalanie gry. Czasem mogę pograć dłużej czasem krócej ale jeszcze nie zdarzyła się sesja aby gra nie nie wysypała się co najmniej kilka razy, istnieją też miejsca gdzie gra sypie się częściej niż gdzie indziej, a po zabiciu Rancora w kanałach na Taris musiałem wyjść z lokacji aby ciało zniknęło bo kiedy próbowałem go rozciąć, to gra się zawsze wieszała. Nie pojawia żaden komunikat o błędzie, po prostu kursor zmienia się na ten systemowy, a nie z gry, i trzeba ją wyłączyć przez Menedżer zadań. Byloby to tylko bardzo denerwujące ale w połączeniu z drugim problemem powoduje u mnie chęć połamania płyty z grą. Chodzi o to, że jedynym zapisem gry jaki można wczytać jest ten automatyczny, przy innych(także szybkich) pasek postępu dochodzi do pewnego(zawsze tego samego punktu) po czym się zatrzymuje. Raz czekałem nawet kilkanaście minut ale nic się nie ruszyło. Wiele razy musiałem przechodzić ten sam bardzo długi fragment gry.

Mój komputer:

Pentium Dual Core T4200

GeForce 130 M 512 Mb Ram

4 Gb Ram

Używam Visty Home Premium(Gra działa w trybie zgodności z XP)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...