Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michi93

Zakup Xboxa - Pytania przed zakupem

Polecane posty

Dzięki za odpowiedź ja tam swojego xklocka jak kupie nie mam zamiaru przerabiać tylko chciałem poszerzyć swoją wiedzę

a kto tu mówił o jakiejkolwiek przeróbce ;) są kable firmowane logo mikrosoftu i kosztuja ponad sto PLN, i są nieoryginalne zamienniki tych kabli w cenach zdecydowanie niższych. i jeden i drugi jest legalny i możesz decydować, czy wolisz taniej czy firmowo :D ale skoro nie widać różnicy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie podłączenia XBoxa do monitora.

W moim monitorze mam jedno gniazdo VGA, kupując XBox'a nie będzie mi się chciało co jakiś czas kabel przełączać. Wiem że są jakieś przejściówki (z tego co się orientuję zwą się KVM) ale zastanawiam się jakiej są jakości - czy nie ma żadnych problemów z działaniem? Jakość obrazu nie ucierpi na tym zbytnio? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Jako że jestem bardzo mało obeznany proszę o bardzo jasne wytłumaczenie - tak żeby średnio zaawansowana małpa z palcem w... nosie mogła to zrozumieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafer - Niby tak, ale lepiej poszukaj zwykłego rozgałęźnika VGA (taniej, lepiej, bezpieczniej). Nie ma żadnych problemów, po prostu, po przełączeniu zmienia się droga odbierania sygnału i jest tak, jakbyś za każdym razem zmieniał kable, tyle, że nie musisz tego robić ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to w elite też nie ma kabla VGA... sknery zafajdane, psia ich mać. W ps3 też nie widzę. sprzedają oddzielnie za 130 zł. Wiecie czy są jakieś zamienniki?

Edit: Ufff... pomyliłem się. Kabel za 30 zł :) niemniej jednak mogliby dołączać do zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla m$ było by to marnotrawstwo, ale zobaczyłem ostatnio sens w "białej" wersji elite jeśli a więc jeśli i tak w najbliższym czasie nie zamierzasz kupić HD TV to po co ci kabel HDMI? i po co HD-AV? M$ jednak trochę w interesie siedzi i wie co i jak co do kabla VGA to takie zestawy musiały by kosztować 100zł więcej a jeśli nie chciałbyś podłączyć Xkloca do monitora to kabel sprzedałbyś za powiedzmy 3/4 ceny i jaki zysk dla m$ jaki dla ciebie ?Dołożyłeś 100 zł to takiego Bundle packa sprzedałeś za 75 i masz 25 zł straty czyli np nieoryginalny jednakże przydatny Play & Charge albo headset

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

kupiłem tego xklocka wersja elite(czarne pudło)i co-jak to się ma mieć do ps3 długo u mnie nie postał był cały tydzień TV 42"(nie kupowałem 2)dosłownie nic mi w tym nie podeszło a najbardziej zabolała mnie grafika dla mnie to się z ps3 nie może równać.żeby nie było ,że w nic nie grałem(zrobiłem najazd na znajomych-zadzwoniłem się pochwalić i się okazało ,że parę osób ma na niego jakąś grę albo znajomy ma)

Mirrors Edge

Project Gotham Racing

Gears of War Classic

Spider-Man 3

Dead Space

Racedriver GRID

Call of Duty World at War

GTA4 -Grand Theft Auto 4

Gears of War 2

Hellboy: The Science of Evil

Legendary

Timeshift

Batman: Arkham Asylum

Devil May Cry 4

Wolfenstein

Prototype

X-men origins: Wolverine

Need for Speed Shift

G.I. Joe the Rise of Cobra

Red Faction Guerrilla

Need for Speed ProStreet

Halo Wars

FALLOUT 3 PL

FEAR 2: PROJECT ORIGIN

Tomb Raider: Underworld

Prince of Persia

gry na które od razu się szarpnąłem to te pogrubione niestety niczym mnie ta konsolka nie zachwyciła ale kupiec się znalazł i odzyskałem 100% wydanej kasy;) na nic nie zamienię ps3

temat można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

HDMI pożyczyłem od znajomego o ile się nie mylę dał za niego coś 200zł firmy nie pamiętam ale wiem ,że to nie było byle co.

ps3 mam podpiętym takim za 30zł ale i tak jest ładniej

możliwe ,że za dużo czasu spędzam przed PS i dlatego bardziej mi podchodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

masz rację pomyliło mi się z DVI.

no ale to nie zmienia faktu ,że i tak bardziej odpowiada mi ps3 xboxowi brakuje czegoś

zresztą ps3 a bd a jakość tych filmów powala i mam już sporą bibliotekę tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie GOTY jest to wersja gry która najczęściej zawiera np. wszystkie dodatki jakie wyszły do tej gry a za które trzeba było zapłacić.

Z tego co wiem to może też zawerać inne rzeczy jak np. poprzednia część gry (coś na zasadzie wersji kolekcjonerskiej), musisz przeczytać co dokłądnie zawiera fable 2 GOTY.

Mam nadzieję że pomogłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...