Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest michi93

Zakup Xboxa - Pytania przed zakupem

Recommended Posts

Guest michi93

Wiec jak w temacie naszło mnie na kupno xklocka i mam kilka pytań.

1.którego kupić-jaka wersja elit/pro/arcade czy jeszcze jakie są ?

2.co to jest soft IXTREME 1.6?

3.jak go podłączyć pod głośniki g500 -przejściówka 2chinche na mini jacka i pod wejście aucx in?

Jak na razie był by podłączony do samsuga 206BW(z kompem)-maximum 3 miechy do zakupu czegoś większego.

1.

Elite- HDD 120GB, czarna obudowa

Premum- HDD 60GB, biała obudowa (niedawno wycofany, ale w sklepach jeszcze jest)

Arcade- Brak HDD, karta pamięci (512), obudowa biała, bez chromowanych elementów

2. Pozwala to na uruchamianie "kopii zapasowych" gier. 

3. Pojęcia nie mam ;]

Guest michi93

1.właśnie którego z tych wybrać chyba najlepiej Elite?i czemu premium wycofany robi miejsce na coś nowego czy był wadliwy?

2.legalne czy nie ??

1. zły nie jest, to jest to samo co elite i arcade, różni się pierdolami typu kolor, chromy itp- główna różnica to dysk twardy.

Wycofanie jest następstwem zdaje się polityki mikroszajsu, żeby brać albo najbardziej ubogie, albo najbardziej wypasione wersje.

2. Jakiekolwiek kopie zapasowe :P czyli równie dobrze kopie zapasowe, jak i "kopie zapasowe" - znaczy się ściągnięte z torrenta czy kupione na innej giełdzie komputrowej- jednym słowem piraty :laugh:

3 zgadza się i jesteś 2 osobą która do tego doszła sama :P

1. W listopadzie prawdopodobnie wyjdzie wersja super Elite z grą Forza motorsport/ CoD Modern warfare 2, 2 padami i dyskiem 250 gb (oraz kablami z wersji elite. Nie kupuj wersji elite w białym pudełku nie posiada ona kable HDMI ani HD-AV tylko zwykły av. Pamiętaj kup wersje konsoli z 2009r. (chipset Jasper 2*65nm) inne mogą dostać RROD.

2. To nielegalne i nie pisz o tym więcej bo dostaniesz osta

PS Jeśli dobrze poszperasz na alegro to załapiesz się na ostatnie oferty premiumów (ich sensowna cena to 800-1000zł za nówkę)

Guest michi93

1.no to ja poczekam do super elite może elite stanieje albo wezmę super-zależy jak z jego ceną będzie i może i się uda załatwić wcześniej jakiś większy ekran. Dobra białego pudełka się wystrzegać-zakodowałem

2.raczej osta za pytanie nie dostanę bo chciałem się dowiedzieć czy to jest legalne bo na alleocostam napatoczyło mi się trochę klocków z czymś takim i parę bez i zacząłem się zastanawiać co tu jest nie tak.

2. To nielegalne i nie pisz o tym więcej bo dostaniesz osta

Polskie prawo dopuszcza robienie kopii zapasowych na swój użytek, pod warunkiem, że posiada się oryginalny nośnik. Także nie jest to nielegalne- nielegalne jest dopiero kupowanie/ściąganie/itp. od osób trzecich takich kopii.

Guest michi93

znasz takich którzy robią tylko kopie zapasowe tylko swoich gier??przy dosyć sporych cenach 100 i w górę?

ta przeróbka musiała być stosowana do czegoś innego w tych zestawach

to co się robi z tą kopią później to już zupełnie inna, indywidualna dla każdego sprawa :P

mam nóż, mam prawo nim pokroić chleb, ale niektórzy nim zabiją, czy przez to, że się tacy znajdą mam nie miec prawa do posiadania noża? ;)

oj dobra.. nie ma tematu ;P

się kolega pytal jakie kopie zapasowe można tym odpalać, to tylko odpowiedziałem, że legalne w polskim postrzeganiu prawa, jak i ewidentne piraty. ;) tyle :)

a sam soft ixtreme to chyba tylko temu służy.. nie wydaje mi się, że takie rzeczy są instalowane w "sklepowych" wersjach klocka

Guest michi93

właśnie w sklepowych nie widziałem tylko na allegro i dlatego pytałem co to jest-no ale koniec tematu "kopii zapasowych"

macie jeszcze jakieś złote myśli na temat mojego tematu?

jak jest z gra przez sieć na xklocku- trzeba coś płacić?i jakim kablem podłączyć do niego neta

no i możecie zaproponować jakiś fajny ekran tak do max 30" bo większego u siebie już nie wcisnę

Wciśniesz jeszcze 2 cale? :P To wybierz Sony Bravia, albo jakiś Samsung. Za grę w sieci wykupuje się xbox live! gold za ok 127zł na 13 miesięcy na allegro zdrapki ( w cenie gra przez sieć, ściąganie dem i 2 darmowe gry Arcade Hexic HD i Dash of destruction jeśli już będziesz miał to konto to będziesz mógł kupić microsoft points żeby kupować gry Arcade, DLC, wypożyczać filmy poszperaj na allegro w xbox 360>sprzęt>zdrapki. A do neta podłączasz się kablem internetowym lub poprzez wifi (po dokupieniu odbiornika za 200zł do x360)

Guest michi93

no 2 cale jeszcze jakoś wcisnę.szamsungów mam dosyć jakiś konkretny model tego sony?

Już wiem dlaczego wcześniej kupiłem ps3^^ tylko szkoda ze 40;/

Guest michi93

powiedziałem koniec tematu o piractwie bo jak to działa to ja wiem bardzo dobrze.tylko zastanawiałem się co to za soft jest odpowiedź uzyskałem i przeszliśmy do innych moich pytań

a tak swoją drogą to jaki jest najmniejszy sensowny ekran do xklocka

Guest michi93

kineskop na pewno odpada bo na ścianie go nie zawieszę a zresztą bardziej się grzeje niż LCD.

lindacento jakie masz te 22" i jak podpiętego klocka

Guest michi93

dziwnie znajoma ta drukarka;p HP PSC 3180?

czy ja widzę feela w twoim kompie-zastanowił bym się na zmianę czegoś co można nazwać zasiłką no ale to nie ten dział i temat

a teraz na temat co do xklocka

masz HDMI na VGA czy jak?? bo ja przez jakiś czas też tak się będę musiał podłączyć

Hehe... drukarka dokładnie :)

co do zasilacza- pracuje od ponad roku, wszystko uciąga, PC nie jest super wydajny, nie podkręcany i służy tylko do muzyki/filmów/internetu, więc póki FEEL nie zdechnie sam z siebie, zmieniać go nie zamierzam :)

Monitor niestety hdmi ani componenta nie posiada, klocek wpięty takim kabelkiem

http://allegro.pl/item774323149_kabel_gold...lacany_k21.html

Guest michi93

kabelek nie drogi więc mogę sobie zamówić myślałem ,że to będzie droższe teraz mi pozostaje tylko głośniki naprawić do pełni szczęścia ^^

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...