Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Zgłoszenia do forumowego "Pod Obstrzałem" i dyskusje o zabawie

Polecane posty

Tylko Rankin się powtórzył, ale to z powodu tego, że temat z informacją powstał i zaczął być aktualizowany po jakimś czasie, więc nie wszyscy byli udokumentowani.

Jak będzie dużo jęków, to pomyślę nad reaktywacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*dorzuca swoją partię jęków*

Wystarczy? :)

Sądzę że jednak zbyt pochopnie zamknąłeś ten temat, weź też pod uwagę że aktualnie jest okres dość intensywnej nauki(matura, poprawianie ocen, niedawno testy gimnazjalne itd.) i większość ludzi mniej siedzi przy kompie i ma na to mniej czasu, a ta zabawa jest dość czasochłonna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę jęczał. Zabawa jest na tym forum dość długo i od sporego czasu cieszyła się co najwyżej znikomą popularnością. A od kilku(nastu) tygodni właściwie żadną. Proponuję pogrzebać "Pod Obstrzałem" na kilka miesięcy. Jak po tym czasie znów temat będzie obrastał kurzem, to cóż. Trzeba będzie o nim całkiem zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale forumowe "Pod Obstrzałem" będzie musiało podzielić los forumowicza miesiąca. Chciałbym powiedzieć jedynie to, iż skoro na forum aktywnych userów jest jakieś 20-30 na 80 tys. zarejestrowanych użytkowników, to w sumie to dobrze - nie będzie się tworzył kącik wzajemnej adoracji "elity"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat bym polemizował, bowiem ,,PO" też nie było tak dumnie rozgłaszane - wystarczy spojrzeć na zgłoszenia. Ten temat obejmuje jedną stronę zgłoszeń osób do zabawy, druga zaś to nasze komentarze na temat jej zakończenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, jeśli ma to być zabawa - a przecież ma, to lepiej zmienić formułę. Proponowałbym nowy zestaw pytań - jeśli rzeczywiście deficyt osób aktywnych jest spory, i druga propozycja - kontrostrzał lub przynajmniej komentarz na luzie, skazańca, z zaświatów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rorschach - Była taka możliwość, tylko chyba nie wszyscy z niej korzystali ;)

EDIT:@DOWN - zgadza się, nie powiem że kiedy się rejestrowałem to była sama elita, ale było dużo mniej osób, a aktualnie? Zdarza mi się pierwszy raz spotykać osoby które mają po 1500 postów o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zakazywał kontr obstrzałów PO zakończeniu tury :)

A zabawa zawsze była dla tych, którzy chcą tworzyć coś więcej niż zbiegowisko przypadkowych internautów. Problem w tym, że kiedyś forum było mniejsze i każdy znał każdego, więc chyba było łatwiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...