Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #26: "Jsem netoperek!"

Polecane posty

Gość rekopisarz

Mam jeszcze jedno pytanko bo kurcze widzę, że wszyscy chętnie mi odpowiadacie:D Mianowicie pisze, że do wygrania jest koszulka, komiks i encyklopedia, lecz nic nie pisze o... tym czy do wygrania jest sama gra Batman. Pytanie moje brzmi czy właśnie ta gierka jest w pakiecie nagradzającym? Pytam się czysto z ciekawości:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam pracę konkursową, aczkolwiek nie wiem, czy nie jest jakościowo gorsza od poprzedniej...

Oto i ona:

http://img39.imageshack.us/img39/5461/marqina.jpg

Ewentualne opinie, czy wcześniejsza jest lepsza, by pomogły, ale raczej już pozostaję przy tej. Życzę wszystkim powodzenia.

Mi najbardziej podobała się TA praca pomimo tła ale dla mnie nie tło było najważniejsze...obecna fotka jest też zaje... ach ta miłość :wub:

A tak poza tym marqin(k)o szkoda że nie dysponujesz jakimś aparatem ale jeśli zamierzasz kupić to piszę się na zrzutę (tak po prostu bez zobowiązań :) ) żeby Twoje fotki były wyraźniejsze i jeszcze lepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Zdjęcie, które miało wyglądać lepiej, ale nie wyszło. Jest to moje pomysł na połączenie starego Batmana (logo) z nowym (płomień).

Obejrzyjcie okładkę "Mrocznego rycerza" i wtedy zrozumiecie...

http://1.1.1.1/bmi/img17.imageshack.us/img.../alexkaktus.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy konkursowicze, przyznaję bez bicia, że tym razem było ciężko. Może to temat, może brak inwencji. Ale dość o tym! Czas pokazać moje małe dziełko, które zatytułowałem In The Sewers. :wink: Nie wiem czy akurat taka forma spełnia wymagania aktualnego konkursu, ale co tam, trzeba próbować. :tongue: Tyle tytułem wstępu. Później się pewnie jeszcze rozpiszę. Jak zwykle. :happy:

Oczywiście czekam na liczne komentarze i wilele pytań, na które z miłą chęcią odpowiem. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...