Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #26: "Jsem netoperek!"

Polecane posty

Krótko i po żołniersku, bo PGA wzywa. W ten weekend mamy do wygrania zestawy nagród związane z grą Batman: The Arkham Asylum. Zestawy są trzy, a w skład każdego z nich wchodzą unikatowe gadżety - koszulka z logo gry, komiks "Road to Arkham" oraz encyklopedia przedstawiająca najważniejszych przeciwników Człowieka Nietoperza. No i naprawdę nie mogliśmy się powstrzymać - chcemy, abyście zrobili sobie zdjęcie, na którym jesteście ucharakteryzowani na Batmana. W ostateczności może być jeden z jego przeciwników (pewnie najpopularniejszy będzie Joker...), paniom polecamy fotkę "na Harley Quinn" albo "na Poison Ivy".

Fotki (bez przesadnego photoshopa - dopuszczalne jest właściwie tylko dodanie napisów), przedstawiające waszą wersję jednej z postaci z uniwersum Batmana, należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane - jeśli będzie ich dużo - usuniemy z konkursu!

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranika z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem głos ludu przemówił (wielkie dzięki dla wszystkich tych osób!) i wybrał zdjęcie znajdujące się poniżej. Jest to więc moja praca konkursowa:

Z kwestii formalnych: zero photoshopa. Makijaż + odpowiedni strój + moneta, która faktycznie jest wybijana przeze mnie w powietrze + obrzydliwy żel do włosów, którego nie stosuję :tongue:

Dziękuję po raz kolejny mojej dziewczynie za pomoc w zrealizowaniu tej sesji zdjęciowej oraz oczywiście zajęcie się makijażem :wub:

Życzę wszystkim biorącym udział w tym konkursie: pomysłowości, ukazania swojego stylu i powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekopisarz

Poison Ivy! :tongue: Prosiłbym o komentarze odnośnie tej fotki:D Trochę robione w paint, ale jest to jedynie nie przez moją małą inwencję twórczą, lecz brak zgody modelki na charakteryzację:D

post-93597-1255778221_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...