Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wiczek

Rozwiązany: Dark Sector - problem z bossem

Recommended Posts

Musisz trafić glaive'm w te beczki, żeby przejąć mróz glaive'm, gdy stalker staje się widoczny rzuć w niego glaive'a, aby go zamrozić i dobijaj go z broni palnej (najlepiej dwuręcznej jeżeli taką masz). Powtarzasz to do skutku, aż stalker zacznie świecić się na czerwono, wtedy do niego podbiegasz i dobijasz glaive'm.

Jeśli lubisz unikać ciosów i masz dużo amunicji zabij go bronią.Mi się udało po kilku lub kilkunastu podejściach.A gdy zaczyna strzelać tymi pociskami licz na szczęście i zrób unik.(Nie stój przy ścianie!).Albo rzucaj tym fajnym ostrzem co też pomaga.

<ciach!>

Proszę bardzo :D

Ostrzeżenie za link do strony z nielegalnymi treściami, w dodatku prowadzący bezpośrednio do poradnika, który znalazł się na niej nielegalnie - proszę bardzo! - Lord

On był mój, nałączką ci go nakryłem - Pzkw

Sprawa jest bardzo prosta, kiedy kolo do Ciebie podbiega by Cię udziabać (widać to po chlapiącej wodzie) odskakujesz i wpakowujesz w niego cały magazynek z podrasowanego na pewno do tej pory karabinu. Później Stalker zwiewa na sufit i złazi stamtąd z jakimiś rakietami. Wtedy stoisz za filarem, gościu Cię nie widzi, więc znów będzie zmuszony podbiec. Wtedy ponownie przywitasz go magazynkiem w czape, dokładasz do tego finisher i po problemie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...