Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Macie drugą połówkę? (w sensie dziewczynę, chłopaka, może i żonę lub męża ;p)

To ja będę wredny i powiem tak - pedobear którego przez jakiś czas miałem w sygu został tam umieszczony z prostego powodu - ja mam już za sobą jeden tytuł naukowy, moja lepsza (ta jasne) część jeszcze nie ma matury... I oboje jesteśmy użytkownikami tego forum, więc uznaliśmy to za całkiem zabawne. Żeby było śmieszniej NIE poznaliśmy się przez forum (no, prawie) i oboje byliśmy userami zanim w ogóle się poznaliśmy... Jeśli komuś się chce, może zgadywać kim jest ta druga osoba, a ci co wiedzą gęby na kłodkę ;]

Jesteś profesorem zwyczajnym?[Tur]

MSaint>>>tytuł naukowy, no no o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, luq, wystarczy zajrzeć na profil P_aula :>

*ma nadzieję, że P_ jej za to nie zabije :o*

Pytanie chyba znowu do wszystkich... No, oprócz Rankina, Gofra, k0na i wies.niaka ;]

Co sądzicie o facetach z długimi włosami (na głowie, ofcoz :P)? Znaczy... Czy macie/chcielibyście mieć długie włosy?

Opinia niziołki o długowłosych chopach również mile widziana ^__^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy macie/chcielibyście mieć długie włosy?

Odpowiadam - nie mam i mieć nie będę. Już teraz mam dość problemów z krótkimi włosami (rosną we wszystkie możliwe strony), więc aż boję się pomyśleć co by było, gdyby urosły...

:D Nie rzuciłem okiem na cytat i do połowy wypowiedzi myślałem, że piszesz o kobiecie :D [wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy mam krótkie bo tak. Jakoś długie mnie nigdy nie kręciły poza tym za dużo z nimi roboty i jeszcze się szybciej łysieje - niby nikt w mojej rodzinie tych problemów nie miał, ale po co ryzykować :]

Co do "tytułu naukowego" bo wzbudziłem zainteresowanie - "inżynier" też tytuł :PI wreszcie - moja druga połówka to nie ta pani obok Doktora na zdjęciu, Kathain przegrała :P

>>...A może zadziałała pani Edyta? ;]

Zresztą, Gdybym był wredny, to powiedziałbym, że takie jedno zdjęcie krąży po sieci... Ale przecież nie jestem ^^[k0n]

I nie, nie wstydzę się, ale jestem wredny i tak łatwo się nie wygadam :D

PS. Fajny ten temat, można bezkarnie postatować ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie chyba znowu do wszystkich... No, oprócz Rankina, Gofra, k0na i wies.niaka ;]

Ej no, lubię być wyróżniany, ale nie wyłączany ;p Nikt do mnie pytań nie ma, chlip :( Tylko jakieś takie ogólne...

Macie drugą połówkę? (w sensie dziewczynę, chłopaka, może i żonę lub męża ;p)

A co, Honorku, polujesz na kogoś z mod-squadu? :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy mieć wszyscy prawka bo redakcja podsyła zużyte (czyt. starsze niż tydzień) samochody. Choć niektórzy są leniwi i zamiast zapłacić egzaminatorowi wynajęli sobie szofera. Ja sam robię teraz licencję pilota bo Smuggler ponoć chce się pozbyć (kolejnego) helikoptera.

More seriously - B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie! Przywracasz mi wiarę w facetów ^__^ a Tura trzeba po prostu porządnie pacnąć :> przeca długie włosy nie są takie złe, ot co! Kobiety jakoś sobie radzą.

I wreszcie - moja druga połówka to nie ta pani obok Doktora na zdjęciu, Kathai przegrała :P
:C ale zaraz... Czy ja mówiłam, że chodzi mi o... A zresztą, dobra. Niech Ci będzie ;]

Ja mam długie włosy, ale rozważam ich skrócenie.
Zachowaj zimną krew ;] wiedz, że w trudnych chwilach będę Cię duchowo wspierać :P

Ej no, lubię być wyróżniany, ale nie wyłączany ;p Nikt do mnie pytań nie ma, chlip :(
Twoje zdanie na temat długich włosów znam ;P ale skoro tak bardzo chcesz - kojarzysz anime/mangę FMA? Jeśli tak, co o tym sądzisz? : )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może apel do tej lepszej połówki P_aul-a: ujawnij się laugh.gif
To ja jestem tą lepszą połówką P_aula. Jako mod Sesji RPG, oczywiście :P A z naszego długotrwałego związku urodził się nam Turq :D Było ciężko, ale udało mi się dowieźć P_aula na czas na porodówkę :P

Opinia niziołki o długowłosych chopach również mile widziana ^__^
Długie włosy, oczywiście jeśli zadbane, są super u faceta i tyle. W połączeniu z czystymi paznokciami tym bardziej :P No ale co to za różnica, jakie włosy u mężczyzny wolę, jak mojego kochałabym nawet, gdyby ściął? :D

Tylko jakieś takie ogólne...
To ja specjalnie ci zadam specjalnie szczegółowe pytanie ^_^ Kiedy mi oddasz Making Money? :D

Jak długo śpicie?
Po 2 godziny w tygodniu + ~5 na weekend :]

Czy posiadacie prawo jazdy? Jeżeli tak to jakiej kategorii?
Też nie mam i mieć nie będę. Z moderatorskiej pensji stać mnie na opłacanie mandatów za brak prawka :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Rankina.

Właśnie. Wszystkie przedstawicielki płci pięknej chcące zdobyć prawo kategorii Z (tj. na Rankina) mogą się zgłosić przez PW tudzież gg. Ostatnio jak próbowałem sprać zapach wielbłąda z wełnianych swetrów stwierdziłem że pora na zmianę klimatów. Tym bardziej że już się porządnie omodziłem i pociemniałem.

A sam prawa nie mam i mieć nie będę. Don't ask.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się olany @_@

ponawiam pytanie do ogółu, do wszystkich modków, ekspertów - wszystkich. Kupujecie CDA?

I kilka bezpośrednio do określonych modków.

Pan k0nrad:

O co chodzi z twą sygnaturką? "AgentOrange"?

Oglądasz mangę bądź anime?

Grasz w Wowa?

Masz zwierzątko domowe?

Ile słodzisz herbatę?

Na jakim dziale spędzasz najwięcej czasu, a jaki jest twoim ulubionym?

Co robisz, jak forumowicz cię mocno wkurzy, ale nie będzie powodu do zbanowania/wystawienia osta?

Wolisz colę czy pepsi?

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ Teraz ci się odechce pytań ;P

Rankin:

Co zazwyczaj masz na myśli mówiąc " :3 " ?

Dlaczego akurat Cthulthu w awatarze?

Kogo z forum się boisz?

Lubisz poczuć poranną bryzę na twarzy?

Przyhamuj trochę, bo dostaniesz 20% do licznika. Co innego rozmowa na luzie, a co innego debilne pytania jak to o toalecie. A odnośnie papierosów, to powinieneś wiedzieć, że to śliski temat na forum. - Pzkw

Chwilka - śliski jest alkohol i dragi, a pety to problem tak powszechny, że hej... No ale niech będzie, skasuję te pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...