Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmilNThaHood

WIN XP

Polecane posty

Mama taki oto problem z windowsem xp pro sp3. Niedawno zrobiłem świeżą instalke systemu i teraz jak chcę zainstalować ORANGE BOX lub Call of duty 5 to nie chcą się zainstalować z powodu jakiegoś błędu dotyczącego dostępu do dysku czy coś w tym stylu. NP w przypadku orange box wyskakuje coś takiego Produkt: Steam -- Błąd 1303. Instalator nie ma uprawnień dostępu do tego katalogu: D:\Public. Nie można kontynuować instalacji. Zaloguj się jako administrator lub skontaktuj się z administratorem systemu. Nie wiem już co mam zrobić bo konto mam administratora więc wszystko powinno teoretycznie śmigać. Aha najważniejsze gdy chcę instalować te programy na partycji C to wszystko gra. Bardzo prosiłbym o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale mógłbyś mi jeszcze powiedzieć gdzie to się robi i jak to znaleść to byłoby jusz super.

To się nazywa inicjatywa własna... :/

W opcjach folderów wyłącz proste udostępnianie. Następnie otwórz właściwości wybranego katalogu i tam będziesz miał zakładkę zabezpieczenia - tu się zarządza prawami do zasobów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie. Chcę zainstalować SP3 jednak w instalacji pisze aby na wszelki wypadek zrobić kopie systemu.

Pierwsze pytanie to: jak to zrobić

Gdy już zainstaluje SP3 to czy jeśli będzie coś nie grac itp. czy da się odinstalować SP3 bez utraty danych?

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napisałem tu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest lepszy to zależy tylko od tego do jakich zastosowań ma być komp przeznaczony. Jako domowa maszynka do grania, netu i ogólnie pojętych multimediów Home sprawdza się bardzo dobrze i nie ma potrzeby dopłacania do wersji Pro. Zresztą ta kwestia była już poruszana w tym temacie wiele razy, więc polecam przejrzeć sobie wcześniejsze strony, a w celu poznania konkretnych różnic to bardzo nalegam na użycie google (jak to mówią: nie boli :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem odnośnie Service Packa 3....

Kurde już mnie szlag trafia. Piszę tego posta od kolegi bo to u niego instalujemy GTA IV PC.(wymaga SP3 na XP)

Po zainstalowaniu SP3 system poprosił o automatyczne zrestartowanie..... a więc grzecznie poczekaliśmy na restart....

Po minięciu charakterystycznego paska ładowania w XP pojawia się takie duże okno z napisem "Czekaj..."...czekamy :lol:...Później system pyta coś o ochronie i aktualizacji....Ale wybieramy tą opcję że nie chcemy nic teraz aktualizować (czyli taka czerwona tarcza).

Windows się odpalił i ładnie widać pulpit etcetera. Programiki na pasku zadań się ładują. Ale po pewnym czasie (ok. 15 sekund) jednak system zawiesza się i sam restartuje i tak w kółko. Aby swobodnie korzystać z kompa musimy odpalić tryb awaryjny i za jego pomocą usunąć SP3.

Nie wiemy co się dzieje....dlaczego system po zainstalowaniu SP3 najpierw zawiesza się a później restartuje?

Moje pytanie: Czy ma ktoś pomysł co z tym da się zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też proszę o odpowiedź z tym Service Packiem 3. Napisałem już to w dziale "cuda .." bo z tym dzieją się cuda. Czekam dłużej niż 45 minut i nikt nie odpowiada.

Wczoraj siedze 5 godzin nad GTA IV aż łaskawie się zainsaluje. Instalowałem dwukrotnie. Na koniec wyskakuje, że będzie wyszukiwać akualizacje, mija pół godziny a to ani drgnie. Próbuje zaisntalować SP3, a to dochodzi do połowy i wyskakuje błąd.

A ja: ZONK. Ręce mi opadły..

Mój komp:

Intel Core 2 duo,

2.40 GHz

2 gb ramu

dodatek service pack 2 - to coś chcę wymienić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujecie przez Windows Upodate czy ściagacie SP3 z jakiejś stronki?

SP3 ściągam z internetu a dopiero później zainstalowałem.... Tylko instalacja SP3 dzieli mmnie i sąsiada od "fun z GTA IV PC" :huh:

Myślisz że aktualizacja coś zmieni.... Jeśli tak to jak ją uruchomić? :P Sorki za lamerskie pytanie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...