Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

igor8472

Świeże nowości sprzedam

Polecane posty

To możemy zrobić tak,ja ci dam te kody do kampanii (tam mam powyżej 400 punktów) a ty byś mi sprzedał borderlands za 50 zł + koszty wysyłki ? niektóre kody moge dać od zaraz, a kod do street fighter IV (200 punktów) moge podać ci jutro,bo musze poszukać tej gry. Reszte moge dać "od zaraz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że cena Race'a spadła do 20 zł . Pasuje z przesyłką 25 zł ? Z wpłatą na konto .

//EDIT : właśnie znalazłem na allegro za 24 zł z przesyłką kurierską , w folii , także jednak rezygnuje , chyba że zaproponujesz jeszcze niższą cenę , ale nie sądzę żeby jakkolwiek Ci się to opłacało ... więc sry ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wyniosłaby cena za Bioshocka (tego z Kolekcji klasyki), Kane and lynch (też z Kolekcji klasyki) i Obliviona (game of the year edition) +cd-key na orange boxa( przesyłka za pobraniem)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym jest problem? przecież przy odbiorze muszę zapłacić....ale jeśli nei to nie...trudno, aczkolwiek szkoda :/chciałem tak kupić bo nie jestem biegły w robieniu przelewów pocztą...a taki sposób jaki zaproponowałem jest dla mnie najwygodniejszy...może się jeszcze zastanowisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...