Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Colidor

Divine Divinity

Polecane posty

Kiedy jestem w salach Krasnoludów i idę odwiedzić króla - krasnoludy biorą mi rzeczy i wpuszczają do środka. Gorzej stamtąd wyjdz, ponieważ kiedy proszę o zwrot rzeczy gdy wychodzę - odpowiadają ,że nie ma sprawy - klikam myszką na X odpowiedzialne za zakończenie dialogów i gra się zacina: ekran monitora robi się czarny . Próbowałem uruchomić grę we wszystkich możliwych trybach graficznych -nie rozwiązuje to problemu. Ponowne zainstalowanie gry nic nie daje:

Mam Windowsa XP 1.2, GF FX 5200 i Athlona XP 2500+ Barton

Jest na to jakiś patch? A jeśli tak będzie działał z moimi save'ami?

Proszę o pomoc !

Jest na to patch w necie, problemów z savem nie miałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam ten problem. Są tylko dwa rozwiązania: pobierz patcha np. z http://www.stronaartura.republika.pl/dd_patchPL.zip lub zrób tak:

Będąc przy wejściu do króla rzuć jedną z piramid teleportacyjnych do środa i zwyczajnie się tam teleportuj. Zabierz piramidę i wyjdź. Przy wyjściu, postacie zapytają czy chcesz zwrócić ubranie/jeszcze zostać. Wybierz że nie chcesz nic zostawiać. Jeśli gra ci wyjdzie pozostaje zrobić to samo, z tym że teraz podnieś ta piramidę i zwyczajnie teleportuj się stamtąd w miejsc gdzie jest druga piramida.- Proste i skuteczne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, jest już temat o DD...ale ja gupiiiiii!

Pozwolę sobie wejść w środek dyskusji, bo już nie wyrabiam z patchem 1.33. Reinstalowałem DD, usuwałem DD, pływałem z DD po Biebrzy, kajakiem, wzdłuż, wszeż w poprzek. Spałem z bobrami, grałem w karty z jeleniem, ja mam to wszystko obcykane! I nic!! Nie mogę zainstalować tego świństwa! Ciągle to samo: ,,No instalation of DD was found. You have to install DD version first." Zróbcie coś. Inaczej nie pogram w DD. Został mi tydzień życia a chcę zaliczyć tę grę...

PS.: Paniczu Andrzeju, ja mówiłem :lol:

spoko majonez, już znalazłem sposób, żeby uaktywnić kody. jestem na 181 lvl a postać nazwałem Lama (kobieta). I wymiatam! kocham być potężny :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DD było grą bardzo łatwą - banalną nie, bo sam męczyłem się w lochach Iony ze 4 godziny. Wtedy nie wiedziałem, że można wyjść na powierzchnię - znaczy się wiedziałem że należy szukać wyjścia, ale te pominąłem na samym początku i zagłębiałem się w kolejne, niższe poziomy. Ponieważ miałem przy sobie ze 300 potionów - większość zużyłem, dokopałem Ionie a dzięki temu do końca gry grało mi się baaardzo łatwo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć Alchemię na chyba min I poziomie. Wtedy przeciagasz z ekwipunku małą buteleczkę na zioła i powstaje mikstura :)

Im wyższy poziom, tym większe butelki mozesz użyc a co za tym idzie, możesz robić mocniejsze mikstury.

Aha - rodzaj mikstury zależy od składnika: kolor zielska odpowiada kolorowi mikstury.

A, na jakimś poziomie alchemii chyba mozna bylo mieszac male mikstury w jedną mocniejszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo chciałbym kupić tę gre i jak jest napisane w sklepie internetowym czy na allegro że to jest wersja polska to czy to jest w pełni pl czy tylko napisy a dialogi po angielsku. Tak jak np. w kinowych wersjach.

Bo widziałem na allegro dużo różnych wersji na jednych pisze że to wersja polska kinowa na drugiej że to profesjonalna polska wersja

Chciałbym się dowiedzieć czy macie polskie wersje w całości czy wogóle jest taka czy tylko są z napisami po polsku

Dziękuje

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...