Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KiJaNa

Gra przeglądarkowa w świecie Gwiezdnych Wojen

Polecane posty

Witam. Informatyk, któremu zapłaciłem za pracę nad kodem gry nie będzie już mógł zajmować się grą.

Jest ktoś zainteresowany pracą nad grą? Jestem w stanie zapłacić 650 zł (cena podlega negocjacji). Za wykonanie gry dla mnie.

Uprzedzam, że będę wymagał. Między innymi trzeba będzie zrobić skomplikowany system kontroli nad galaktyką z budowaniem budynków na planetach, podatkami i morale ludności cywilnej na czele. System kopalni oraz "nieruchomości" i przemytu dla tych, którzy będą chcieli pograć jako gangster. Nie-taki-skomplikowany system questów, jednak na jego zrobienie będzie potrzeba sporo czasu. System walki opierający się na umiejętnościach specjalnych i Mocy (dla klas mocowładnych). I oczywiście sporo innych rzeczy, które mógłbym zrobić we własnym zakresie, jednak nie mam na to czasu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Technologia to raczej chodziło o programowanie [php, JAVA, FLASH], a nie o gatunek :)

2. Chcesz grę, a nawet nie wiesz jaką...?

3. 650 zł za grę to moim zdaniem "jaja takie". Przecież jak to się ma do zysków płynących z takich rzeczy? Walniesz "premiuma" i zarabiasz dużo więcej/na miesiąc. 650 to za stronę www możesz płacić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Technologia to raczej chodziło o programowanie [php, JAVA, FLASH], a nie o gatunek :)

2. Chcesz grę, a nawet nie wiesz jaką...?

3. 650 zł za grę to moim zdaniem "jaja takie". Przecież jak to się ma do zysków płynących z takich rzeczy? Walniesz "premiuma" i zarabiasz dużo więcej/na miesiąc. 650 to za stronę www możesz płacić :P

1. PHP i kilka grafik we Flashu

2. Wiem jaką grę i pomysły na nią są dobrze pomyślane. Nie piszę o nich na forum bo i po co? Zresztą ja wymyśliłem około 20% tej gry tylko.

3. Nie będę miał żadnych zysków. Chyba, że ktoś wpłaci mi na konto parę złotych, ale to bez profitu. A jest to cena normalna. Konsultowałem ją z paroma właścicielami gier via WWW (między innymi Santic, Smocza Dolina).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat ceny nie ma co dyskutować. Jeżeli znajdzie się chętny by za takie pieniądze wykonać tą pracę to znaczy, że jest dobra. Autor napisał, że cena jest do negocjacji i to moim zdaniem zamyka kwestię na forum.

Tak chodziło mi o technologię w jakiej to ma być zrobione.

Powstawały już tytuły freeware w realiach SW. Nikt nikogo nie sądził, ale zawsze musi być ten pierwszy raz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...