Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

@ Drakkainen

Same tytuły sprzed paru lat. Ja na podobnym sprzęcie (Intel GMA X4500, Win 7 HP x64) uruchomiłem F.E.A.R. 2 na low w 864 x 586 (czy coś w tych granicach), przy czym gra tragicznie nie wyglądała i jako tako dało się grać, ale miejscami przycinało i to nierzadko. Generalnie to nie jest sprzęt do gier, chyba że uruchamiasz coś na siłę - nowszy tytuł = mały komfort z grania, starsze tytuły natomiast powinny chodzić dużo sprawniej - zależnie od wymagań sprzętowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm u mnie pierwsza część jest praktycznie niegrywalna...

Na sprzęt nie narzekam bardzo dobrze sprawdza się przy edycji zdjęć, filmach,muzyce (głośniki harmana naprawdę nieźle się sprawują) i grach tyle że w 2d

Na razie jedyną grywalną pozycję jaką udało mi się znaleźć jest właśnie twierdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyższa półka: ASSASSIN's creed 2!

A laptop to:

Model:Aspire 7730G

Klasyfikacja(bo system vista):4,9

Procesor:Intel® Core2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz 2.00 GHz

Pamięć(RAM):3,00GB

Typ systemu:32-bitowy system operacyjny

No to wszystko nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wszystko bo nie podałeś modelu karty graficznej :)

Ale wiesz takie zgadywanie nie ma sensu proponuje Ci odpalenie jakiegoś bardziej wymagającego dema, np DIRT 2

I wtedy przetestuj. A jeżeli chodzi o assasyna to najlepiej pierwszą część jeśli masz. Te gry były robione też na konsole wiec jakiegoś super skoku graficznego nie am miedzy nimi. Prawdopodobnie jak Ci pierwsza część śmigała jako tako to i druga będzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak na can you run it powiedzieli że pójdzie co do dema niezły pomysł a napisu z kartą graficzną8) dziwne?

Tylko z DIRT-em chyba nie mam płyty a o ściąganiu nie ma mowy(w ogóle to w którym numerze to było?)...Co jeszcze ma wysokie wymagania i było w cda?A karte to mam jakąś taką : p G9600Gt

Znaczy bez tego p oczywiście:P

O nie doczytałem twojego posta assassin jedynka ładnie chodzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikomu? Ja tam tylko na laptopku gram bo mój pececik to raczej nadaje sie tylko to C&C1 czy diablo:P Sprzęt podobny do twojego tylko lapka mam hp. Narazie raczej nie miałem problemów z grami, nawet w crysiza demówkę na średnich można płynnie pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak mówię że mało a ja mam tak jak ty:D

Notebook forever:)

A wiecie pytam bo zamierzam kupić white edition a to jest trochę kasy...no a jak nie pójdzie to co mi z tych jakiś dodatów skoro gra nie pójdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak chcesz mieć tą edycje no to kupuj śmiało zagrasz jak nie teraz to później.

To jest dobra strona z ocenami i testami laptopów www.notebookcheck.pl

ale twojego tam nie ma.

Jak na youtube wpiszesz nazwę swojego laptopa to wyświetli Ci się kilka filmików z gier granych na twoim sprzęcie.

Przyznam że zapowiada się obiecująco jeśli pomyślimy o najnowszej części assasyna :)

Ale musisz zrozumieć że nikt nie będzie Ci wstanie od tak powiedzieć co pójdzie na danym lapku. No chyba że na nim grał :)

Ja gram na laptopie tylko że ja mam dell'a Precision M630 i powiem tak że na razie nie muszę się martwić o zmianę sprzętu :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to www.canyourunit.com i wiesz wszystko o ile masz oczywiście internet explorera...

ale świetna stronka !! :)

u mnie nawet na chromie chodzi, sprawdziłem sobie oba mass effecty i jestem usatysfakcjonowany :)

tylko jeden błąd zauwazyłem - strona wykrywa pamiec karty graficznej na 1,5gb, podczas gdy mam 256 :D

a wracając do tematu, ja gram na laptopie od 1,5 roku. Przyzwyczaiłem się i jestem niezwykle zadowolony, że ostatnimi czasy największe hiciory nie wymagają jakiegos super sprzętu (dzięki temu dragon age na low śmiga, a batman na srednich) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że tobie miło:D

A w ogóle to nie wiem jak ty to zrobiłeś że ci na chromie zadziałało:O

Bo ja mam chroma ale tym samym nie moge z tego korzystać(no ale chociarz dzięki niemu ortografia mi się poprawiła:D)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapek:

NV8400GS (1280x800)

Proc od Intela 2x1.73

2x1GB Ram (667Mhz)

Winda XP 32bit

I tu pytanko. Pójdą:

Assassin's Creed 2 (1 chodziła przy rozdziałce 1280x800 na niskich lub 1024x768 przy średnich)

Mass Effect 2 (1 chodziła na średnio-wysokich, w prawie natywnej rozdziałce)

Bad Company 2 (1 tylko na konsole, ale MW2 chodzi na średnich bez zarzutu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam na czyje ty pytanie odpowiadałeś?(tak wiem ciągle sprawdzam ten temat)

A i przepraszam:Jeżeli Assassins Creed mi chodzi i dwójka będzie chodzić to czy możliwe że Brothers in Arms:Hells Higway nie będzie chodzić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a czy grał ktoś na laptopie w dragon age czy sf4 jestem ciekaw czy komus poszło i na jakich detalach

ja grałem w dragon age, rozdzielczosc 1024x768 , na srednich detalach da się grać, jak dochodzi do większej bitwy albo dużego, rozległego i szczegółowego krajobrazu to się tnie

laptop:

core duo 2.00

GeForce 9300M G (256RAM)

3GB ramu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a czy grał ktoś na laptopie w dragon age czy sf4 jestem ciekaw czy komus poszło i na jakich detalach

Grałem w Street Fightera IV. Można spokojnie grać na średnich na podanej wyżej konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a czy grał ktoś na laptopie w dragon age czy sf4 jestem ciekaw czy komus poszło i na jakich detalach

Naprawde czy ty uważasz laptopy za jakąś niższą formę cywilizacji?

To jest tak samo jak z pecetami słaby nie idzie dobry idzie rozumiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

Tacy są już ludzie - nie mogą uwierzyć, że lapom coraz bliżej do PCta. Choć nadal są daleko to w porównaniu z poprzednimi latami jest niesamowite zbliżenie...

Na razie jeszcze nie spotkałem gry, która nie odpaliła mi na tym sprzęcie. Bad Company 2 działa (beta). Na low przy 1024x768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...