Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

Mam rocznego Lapa HP

intel core 2 duo 2,5 Ghz

Nvidia 8600GS 512MB

4 GB RAM

Mam pytanie dotyczące najnowszego CoDa.

Byłbym wdzięczny za informacje jak on chodzi na porównywalnym do mojego sprzęcie.

CoD 4 chodzi na najwyższych wymaganiach w najwyższej rozdzielczości. Assassin's Creed się tnie ale na najmniejszych wymaganiach nawet da się grać. A Track manię też ładnie ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zakłada się takie tematy. Mam bardzo podobne parametry i mogę polecić dobrze działające gry takie jak:

-Age of Mythology

-Age of empires 1-3

-Lineage 2 (nie z cieniami)

-Gears of war

-CS source i 1.6

:thumbsup:

Fallout 3 powinien działać. Na moim laptopie (Lenovo R61e wzbogacony tak że ma 3 gb ramu).

Mi lagują okrutnie w większości gier cienie.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lapek:

Intel Celeron M530 1,73 GHz

1,5GB RAM

ATI Radeon Xpress 1100 128mb

Gry które aktualnie mam na pulpicie:

-Ojciec Chrzestny

-Mount&Blade(gram na 800x600 i reszta ustawień do połowy, ale można byłoby stawić mocniej tylko w dużych bitwach się tnie)

-CS-Source

-Industry Giant II

-Rainbow Six Lockdown(nie polecam)

-Plants vs Zombies(świetna)

-Fifa 08

-Medal of Honor Allied Assault

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój laptop:

AMD Athlon X2 Dual-Core QL -60 1.90 GHz

2 GB RAM-U

ATI Radeon HD 3200 Graphics

160 GB

I wszystkie gry, które mam na profilu Xfire, chodziły mi przynajmniej na średnich :happy:

Może oprócz GTA 4 (nie mam jej w profilu) i Clear Sky, ale GTA na niskich, Clear Sky też, ale bardziej się cieło :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Redemtus

Ja na laptopie gram właśnie w Wiedźmina (wszystko na low-do 40 FPS skacze), Puzzle Quest(1280-800), We wszystkie call of duty grałem i tylko 5 się cieła Modern warfare 2 się właśnie instaluje S.T.A.L.K.E.R.-y tez ładnie chodziły. Jedynie Shift mnie wnerwił bo się zacinal ciągle.aha i jeszcze Assasin's Creed na średnich chodził.

Konfiguracja to:

Amd Athlon X2 1.9 GHZ

Radeon HD 3200 graphics 892mb

2 gb ramu

soundmaxHD dzwiękowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lapka Asusa intel core 2 duo 2.4Ghz nvidie GeForce 9600GT 512Mb 250Gb dysku 2Gb RAM.

I ogólnie wszystklie nowości typu MW2 czy Borderlands chodzą ładnie na Wysokich. Tylko czasami robi się czarny ekran chwile ścina się dźwięk później dalej muzyczka jest w tle a ekran czarny a później albo gra się wyłącza albo działa dalej a w przypadku MW2 jak gram na multi to mnie wywala z gry jak wychodze na pulpit to jest informacja że sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność. Ktoś wie jak temu zaradzić troche gupio jest tak grac np. w MW2 na multi i nie dostawać premi za mecze xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMA 4500

I po tym komunikacie juz mnie nic nie dziwi :)

Emen24

Masz pecha poniewaz, tak wynika z mojej wiedzy, akurat ta konkretna produkcja lubi sie gryzc z Twoim akcelelatorem graficznym. Identyczna sytuacje mam u siebie. Titan Quest miejscami zachowuje sie identycznie, grafika wiezga, tekstury sie rozszarpuja, ekran robi sie czarny, dzwiek zacina, nagla wywala na pulpit :)...i pojawia sie ten sam komunikat :P. Tak wiec wydaje mi sie ze to kwestia stricte sprzetowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Genuine Intel® CPU T2250 @ 1.73GHz (2 CPUs), ~1.7GHz

Ram: 1,5GB

Grafika: Mobile Intel® 945GM/GU Express Chipset Family 256mb

Jakie mi pójdą fajne rpg lub fps? Tyle że u mnie jest dość dziwna sprawa, ponieważ działa mi na tym laptopie FIFA 10. Więc jeśli można prosić to gry, które lekko odbiegają jeśli chodzi o procesor, to proszę też podać ich tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop Asus Aspire 5730ZG: Intel Pentium Dual-Core T3200 @ 2.00 GHz, 3GB RAM, GeForce 9300M GS 256 MB, 320GB HDD, Windows 7 Home Premium. Taki laptop iiii? Obecnie młócę w DMC 4 i Torchlight :D Jedno i drugie ma lekkie czkawki, szczególnie to pierwsze ;P Ale ogólnie nie narzekam. jedyną grą jaka mi nie chciała ruszyć tak w pełni było Dawn of War 2, strasznie rwało mi nawet wtedy kiedy wszystko miałem na "Niski".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop Asus Aspire 5730ZG: Intel Pentium Dual-Core T3200 @ 2.00 GHz, 3GB RAM, GeForce 9300M GS 256 MB, 320GB HDD, Windows 7 Home Premium. Taki laptop iiii? Obecnie młócę w DMC 4 i Torchlight :D Jedno i drugie ma lekkie czkawki, szczególnie to pierwsze ;P Ale ogólnie nie narzekam. jedyną grą jaka mi nie chciała ruszyć tak w pełni było Dawn of War 2, strasznie rwało mi nawet wtedy kiedy wszystko miałem na "Niski".

Acer, nie Asus ;)

Mam Aspire 5737Z, taka sama konfiguracja poza procesorem (T6400), w niskiej rozdzielczości i detalach da się grać w Borderlands, w Risena na niskich przy (niespodzianka!) natywnej rozdzielczości (1366x768). Ogólnie gry działają bardzo nierówno, zwłaszcza wszystkie cienie i efekty mocno go zmulają - taka już śmieszna karta graficzna; Gothic 2 działa w pełnych detalach w 1024x768 prawie przez cały czas płynnie, ale gdy pojawiają efekty np. magii - tnie się niemiłosiernie.

Polecam jeszcze (i to nie tylko na laptopa) sieciową strzelankę Combat Arms. Działa płynnie (40-60 FPS!) w średnich detalach w 1366x768 i niebrzydko wygląda, gra się bardzo przyjemnie (poza momentami gdy autorzy przez dłuższy czas nie aktualizują zabezpieczeń i robi się wysyp hacków ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...