Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gumiś

Mafia

Polecane posty

Ja mam pirata i dźwięk mam piękny ,więc nie od tego zależy.

PSX Znowu mam zredukowane posty :/

PS2 Czy ktoś wie jak to zrobić ,żeby otworzyc np Brubakera w Free Ride?

PS3 Paweł_j w free ride extreme, ta misja z bomba w cięzarówce (a'la Speed) ,mógłbyś mi wskazać najłatwiejszą trasę do celu?

Skoro tak, dostajesz ostrzeżenie, ponadto radzę Ci zakończyć już dyskusję w tym temacie.

BTW : właśnie zredukowałem Twój kolejny bzdurny post więc nie dziw się, że Ci ich ubywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaitis ja rozumiem ,że tego posta usunąłeś. Wiem czemu mam ostrzeżenie, ele nie wiem czemu z TRZYDZIESTU KILKU postów zroibły sie dwa. Czy to możliwe żebym tyle postów bez sensu pisał?

PSX Ktos mi pomoże wogule z tą misją w Mafii???!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zaśmiecam (możecie ten post usunąć) ale ten gościu mnie rozbawił

Zgłaszam prośbę aby nie usuwać posta kubana ale umieścić go w FAO nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, dlatego proszę tutaj

EDIT

________________________________

Do piractwa należy dodać statsiarstwo, w ciągu 20 minut napisał 2 jednozdaniowe, bezsensowne posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co takiego śmiesznego napisałem ale cos czuje że sie z daywalkerem nie polubimy :/

PSX Nadal (choć bezskutecznie) proszę o pomoc z misj ą z ciężarówką w free ride extreme.

PS2 Tym razem (niestety) daywalker miał racje. Moja głoputa. Poprostu zapomniałem hasła do tamtego acc i zrobiłem nowe. SRY :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie panowie pirackie wersje. Żeby chodziło dobrze trzeba zainstalować patcha 1.1 czy jakoś tak. A przy okazji, że jest to mój pierwszy post, przywitam się z wami wszystkimi.

nice... A niby skąd wiesz jaką ja mam wersję Mafi, hę? Według ciebie każdy kto ma problem z grą, albo coś mu nie dziaa to od razu ma pirata?? Zaskocze cię i powiem, że mam ORYGINAŁ :shock: . No więc jak to z tym dzwiękiem jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że Mafia jest na tyle prosta że nie powinniście wogóle dyskutować na temat "z kąd pobrać tego szajsowatego sejwa" :P:P

btw mafia kosztuje 19.99 w pierwszym lepszym sklepie i jak jesteście miłośnikami tej gry nie powinniście skomleć na nią kasy. A problemy z dzwiękiem zawsze są w pirackiej wersji. Sam taką miałem na początku (przyznam się) jednakże postanowiem kupić oryginał i już wszystko było w porządku (jednakże oryginał w tamtym czasie kosztował bodajrze 99 zł :twisted: )

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problemy z dźwiękiem i filmikami. Kiedyś zrobiłem formata i jeszcze nie zainstalowałem sterowników, były tylko ten co sam Windows ma... i co? Nie wiem czemu ale nie było żadnych problemów z dźwiękiem i filmikami :D ...jedynie gorzej było w niektórych innych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cut-scenkami i filmikami żadnych problemów nie miałem (na oryginale). Problemy pojawiały się miejscami z dźwiękiem w niektórych cut-scenkach. Np. cut-scenka w barze Salieriego, ludzie siedzą przy stołach. rozmawiają, Tommy z resztą odgrywa swoje zwyczajowe role. I o ile głosu głównych boahterw brzmią jak powinny, to rozmowy NPców w tle są jakby przyspieszone o dobre 200%, mówione BARDZO spiskliwymi głosikami. Ale grę ostatecznie ukończyłem 4 razy.

A co do wyścigu, kiedy grałem pierwszy raz męczyłem się nad tą misją BARDZO długo. Na dłuższy czas odpuściłem sobie nawet mafijkę. Ale kiedy raz poszło później szło już jak z górki, a przeciwników odstawiałem na połowę toru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ja wszystko przeszedłem bez żadnych trainerów i innych cenzura ułatwień. I co wy na to? Kto jest THE BEST???!!!

Rety, ale się podniecasz. Nie masz nic innego do pisania tylko chwalenie się i denerwowanie innych formułowiczów :?: Wierz, mi to jest denerwujące i w dodatku statsiarskie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraso! - naprawde nie ma powodow do dumy, nawet tak przecietny gracz jak ja przeszedl mafie ;]

ja mam pytanie: moglby ktos podac liste wykonawcow/tytulow muzyki w Mafii ? bylbym wdzieczny...

EDIT: do ponizszego posta Reapera ;] moze nie trudne , ale musialbym od nowa instalowac Mafie tylko po to zeby zobaczyc creditsy :P a biorac pod uwage moj zapchany dysk nie jest to w tej chwili mozliwe....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie: moglby ktos podac liste wykonawcow/tytulow muzyki w Mafii ? bylbym wdzieczny...

Odpal sobie creditsy i zobacz kto jest odpowiedzialny za muzyke... To az takie trudne?

A tak wogole to jest sposob na wycianiecie muzyki bezposrednio z gry, gdzies byl programik, ktorym rozpakowuje sie pliki gry a nastepnie mozna wyciagac textury, modele i inne takie uzyteczne do robienia modow, etc.

Tyle ze muzyka jest w formacie *.ogg, co jednak nie powinno byc problemem w odtwarzaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to jest sposob na wycianiecie muzyki bezposrednio z gry, gdzies byl programik, ktorym rozpakowuje sie pliki gry a nastepnie mozna wyciagac textury, modele i inne takie uzyteczne do robienia modow, etc.

Taa? A pamiętasz może RIP ;), co to był za program, jak się nazywał i gdzie mogę go znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak co do głosu to żadnego problemu nie miałem... może dlatego ze miech temu wymieniłem kompa na cacunieczko :P no a rajd był bardzo trudno :| masakra grałem 2 dni na "hama" zeby przejść ale najlepszą metodą jest zwalnianie na zakrtetach i nie jazda ma całą "epe" na początku próbojcie po prostu dojechać do końca. gram 2 tygodnie i jestem w napadzie na bank (szybko mi idzie co nie?) ale teraz gram troche w Warrior Kings Battles to przez was reakcyjo CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw mafia kosztuje 19.99 w pierwszym lepszym sklepie i jak jesteście

Pozdrawiam

Sorry za wygłup ale co to jest BTW Mafia :oops: :shock:

a co do muzyki i dzwieku to jest do tego program MafiaDataXTractor

ja sobie do giery tym dodałem chyba z 80 najnowszych współczesnych aut , najbardziej lubie ciezarówke COCA-COLA hehhehe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...