Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gumiś

Mafia

Polecane posty

czy wie ktos jak przejechac w j.e. bialym samochodem ktory wybucha co chwile? wszystkie 18 juz mam tylko tego nie moge przejsc. please pomozcie

pozdro

czy wie ktos jak w j.e. przejechac takim bialym samochodem co co chwile wybucha?

pomozcie

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ostatnią misją - śmierć sztuki. Od razu z domu Pauliego jade do galerii, kiedy wchodze mamy filmik i zaczyna sie walka z bandziorami ale zaczynam ją mając tylko rewolwer i 6 nabojów. Próbowałem kilka razy ale zawsze po drugim filmiku mnie zabijali bo zbyt duzo zdrowia traciłem na początku. Jest jakis sposób na tą misje, czy może coś robie źle i powinienem mieć tam na początku więcej broni? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pojedziesz na rzeź :P możesz odwiedzić tego gościa z żółtym zębem (czy jakoś tak :P). Tam gdzie Paulie Cie wysłał po giewre przed napadem na bank. Możesz się tam uzbroić po zęby :)). Jak już sie nie da, to cofnij się jeden sejw(czy misje) i pojedź tam przed "śmiercią sztuki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, i nic wpakowałem w niego całe magazynek z thompsona oraz próbowałem go przejechać i nic. on dalej stoi uparcie. A jeśli odejdę gdzieś dalej to pisze "misja zakończona niepowodzeniem" czy coś takiego.

Ta misja zaczyna się w New Ark,a a gościu zatrzymuje mi się w pobliżu stacji pociągu "Giuliano Street"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go gonie na nogach. A może trzeba w aucie?

Raczej nie, przejrzałem poradniki na gamefaqs i znalazłem takie cuś:

'It seems that if the invisible man can see a dead body somewhere on the map he

will stop moving at certain points.'

Może spróbuj jeszcze raz od początku tą misję zrobić albo robić inne a do tej potem wrócić. Pamiętam, że też miałem z nią problemy i nie ukończyłem chyba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...