Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trawa763

Assassnin's Creed - problem z teksturami

Polecane posty

Podaj dokładny konfig kompa i jakiem masz sterowniki?

Procek: Intel Core 2 6300 1,86Ghz 5.1.2600.0

Karta Graficzna: Radeon x1600 series 8.28.0.0

karta dźwiękowa: Realtek HD Audio 5.10.0.5257

RAM: 1GB

kris13g mam wersję premium games a to jest zdjęcie z neta bo ja nie za bardzo umiem zrobic print sdreena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Print Screen robi się tak : 1. Włazisz w grę. 2. Naciskasz klawisz na klawiaturze z napisem Print Screen 3. Wychodzisz z gry i włazisz do Painta 4. W Paincie naciskasz Ctrl + V 5. Zapisujesz i gotowe, masz zrzut ekranu.

Ram 1 GB, ale DDR2 czy DDR3? No i jakie mobo (dla niekumatych : płyta główna)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pudełko od płyty? No to masz nazwę. Ew. program Everest albo CPU-Z.

RAM : Kliknij na ikonę mój komputer prawym przyciskiem myszy, i wybierz właściwości. Przeczytaj wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pudełko od płyty? No to masz nazwę. Ew. program Everest albo CPU-Z.

RAM : Kliknij na ikonę mój komputer prawym przyciskiem myszy, i wybierz właściwości. Przeczytaj wszystko.

Płyta to Packard Bell (chyba), a tego DDR nie mogę znaleźć.

Jedyna rzecz, którą mogę udowodnić, że nie mam pirata do kod rejestrujący na cenega.pl, ale tego raczej nie podam. A zdjęcia nie wrzucę, bo nie mam chwilowo aparatu. Po prostu musicie mi uwierzyć. Chyba, że powiem jak wygląda płytka DVD, ale to raczej marny dowód. Od was zależy czy mi uwierzycie, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dajcie spokój z tym czy ma pirata czy nie. Po dialogach nie wygląda na zbyt zorientowanego. To wygląda na artefakty z winy karty graficznej. Miałem coś takiego kiedyś w PALIT GF 7600GT - takie same (no dobra podobne) rzeczy pojawiały się w grach i karta poszła do wymiany (na szczęście na gwarancji więc za friko). Nie twierdze ,że w 100% to jest to więc lepiej najpierw sprawdź sterowniki itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...