Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LARRY

3 czerwone diody

Recommended Posts

Mam problem.

Konsola jest z mniej awaryjnego rocznika, lecz jednak się zepsuła. Mam ją rok i była bardzo mało używana. Przez ten rok rozegrałem może około 30 godzin grania !!!! Gdy ostatnio włączyłem konsolę obraz się zawiesił i nic się nie dało zrobić. Zrestartowałem konsolę i pojawiły się 3 diody. Nie wiem dlaczego tak się stało ponieważ konsola była malutko używana i ani razu się nie przegrzała. Diody wystąpiły zaraz po włączeniu konsoli. Czy może sie ona jakos "sama naprawic"? 3 diody pojawily sie bez przyczyny nie rozumiem tego. Wszedzie pisze ze to od przegrzania a tu kicha, zaraz po wlaczeniu padła. Nie bede jej wysylal do serwisu tylko sprzedam, jednak mam nadzieje ze jak moze odlacze i podlacze wszystkie kable albo wlacze jutro to bedzie dzialac? Moze tak sie stac...? Jak nie to musze sprzedac.... ;/

Diody pojawiają się również przy niedopięciu kabli, więc sprawdź... Jeśli to true-rrod to chcesz sprzedawać? Nie lepiej zadzwonić do MS i miesiąc później mieć konsolkę za free, i wtedy jak już sprzedać?

Rób jak chcesz, a są domowe sposoby sprawdź na YT "xbox 360 rrod fix", ale polecam serwis M$, w końcu za darmo jest.

No ale najpierw sprawdź wszystkie kable.

Wiesz może wystąpiły jakieś skoki napięcia (mój kuzyn tak miał) podepnij X360 do innego gniazdka nawet nie do telewizora po prostu do prądu i zobacz co się stanie ;również jeśli skończyła ci się gwarancja możesz (na własną odpowiedzialność!!) otworzyć i oczyścić xpudło z kurzu jeśli mało używałeś to mogło się :ohmy: nieźle zapuścić

Gwarancja jest powiązana z numerem seryjnym (nikt nie sprawdza żadnym papierów itd.). Jakiś czas temu padł mi napęd, kurier pojawił się dzień po zgłoszeniu awarii, w serwisie konsola była 1,5 dnia i ją odesłali. Polecam wysłanie paczki do MS, naprawa jest ekspresowa.

Gwarancja jest powiązana z numerem seryjnym (nikt nie sprawdza żadnym papierów itd.). Jakiś czas temu padł mi napęd, kurier pojawił się dzień po zgłoszeniu awarii, w serwisie konsola była 1,5 dnia i ją odesłali. Polecam wysłanie paczki do MS, naprawa jest ekspresowa.

Ta, tylko że przez numer seryjny sprawdzają kiedy konsola była wyprodukowana, musisz dołączyć chyba paragon do kuriera. MS sprawdza gwarancje, inaczej ludzie mieli by dozywotnia gwarancje bo nikt nie sprawdza XD

A może mi ktoś wytłumaczyć jak to możliwe ze konsola mi sie zepsula skoro w ogole jej nie przegrzałem? Poprostu wlaczylem bardzo malo uzywana konsole a tu bach....Nie potrafie tego pojac jak sie mogla cala zepsuc zaraz po wlaczeniu :angry::blink::blink: Poza tym dzisiaj probowalem odpalic to albo zamiast menu glownego mialem same kolory ( jakby sie telewizor zepsul) a za ktoryms razem normalnie odpalila mi gra i po 10 minutach grania znowu sie zawiesilo... Dodam, ze naped caly czas dziala normalnie.

Sprawdzilem jaki to blad i wyszlo mi 0102 czyli zimne luty pod GPU.... Podobno dzieje sie tak podczas przegrzania konsoli.... xD

Może ją "udusiłeś", nie ma swobodnego przepływu powietrza? Lub to nie twoja wina, i po prostu słabo pasta była posmarowana (ta chłodnicza, czy jak to tam się zwie) i padła...

Tak czy inaczej dzwoń do MS, jeśli masz gware, jeśli nie to zawieź do jakiegoś serwisu...

Spływała jak się spełniało te warunki:

a) Stara wersja konsoli (sprzed falcona)

B) Długa sesja na iksboksie

c) Konsola stała, nie leżała

d) Jak się ją "dusiło"

punkty "a" i "d" nie muszą zostać spełnione (ale zazwyczaj są spełniane XD)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...