Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alexkaktus

Kilka nowości (folia).

Polecane posty

Dawno mnie tu nie było - fakt, ale już odpowiadam:

Kolekcja Total War - 60zł zostaje, bo taki zestaw już nie stanieje (nawet jakbyś kupował osobno wszystko po 20zł nie wyjedzie taniej, a masz dodatkowo Ścieżkę Dźwiękową (nie wiem, z której części). Gra nadal w folii, leży spokojnie w szafie i nikt jej nie rusza. Najbardziej odpowiada mi odbiór osobisty. Symulator Farmy sam niedawno sprzedałem. Jak się zdecydujesz szybko i zapłacisz za przesyłkę to dostaniesz bonus (jakąś grę w folii nie wymienioną w temacie).

Gothic Universe - kilka postów wyżej pisze - również 60zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten zestaw można dostać obecnie tylko (poza nielicznymi wyjątkami) z drugiej ręki, dlatego che kupić. Jestem wielkim fanem serii Total War. Co do tego soundtracka, to prawie na pewno pochodzi on z Medievala 2, wiem bo mam wydanie z Platynowej Kolekcji. Nie mam jednak dodatków do Rome, Shoguna z Mongols Invasion i Pierwszego Medievala. Jestem zdecydowany pohandlować z Tobą, cena 60 złociszy wydaje się jak najbardziej uczciwa. Tylko jest mały problem, bo odbiór osobisty nie wchodzi w grę. Jaki będzie koszt przesyłki? Wolałbym ustalić szczegóły już dziś i wysłać Ci pieniążki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...