Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RIP

Rozwiązany: Dark Sector mech w 5 rozdziale

Recommended Posts

TAaak. Ten sam mech którego wcześniej załatwia się z bazooki

Ten zdążył mnie już wkurzyć niemiłosiernie

Zaczynam walkę,gra pokazuje mi miejsce które mogę spalić,robię to i odsłania się zepsuta instalacja elektryczna na której ładuje bumerang.

I zaczynam bić mecha naelektryzowanym bumerangiem

mija 5 minut...

10

...

...

15

a mech tylko przy każdy trafieniu tręsie się jak osika,ale wciąż działa:/

Skończyło się na alt+f4

w międzyczasie wywaliłem na niego 500 naboi z pistoletu maszynowego

jest jakiś normalny sposób na rozwalenie go czy muszę go tak lać do znudzenia?

Walisz go elektrykiem, podczas gdy on jest rozkojarzony, zachodzisz go od tylca (oczywiście po kilku walnięciach). Jak już jesteś z tyłu czekasz aż się otrząsnie i walisz jeszcze raz (chyba, że jak podchodzisz i jest czerwone, i jeśli się wyrobisz). Później już tylko spacja i latasz sobie mechem po trasie. :D

dzięki

czyli dobrze,że skończyło sie na Alt+f4 bo chyba bym umarł...

Jutro załatwię sprawę

Od tyłu też muszę go rąbnąć elektrykiem,czy normalnie,bo chyba mi zgaśnie zanim dojdę(przynajmniej tak mi się wydaje)

aaha,jakie czerwone?takie cuś jak często się wyświetla po uderzeniu żołnierza dyskiem w korpus?

bo jeśli o takie coś chodzi to u mnie on się na czerwono nie podświetlał nawet po tych 15 minutach

pytam tak na zapas bo teraz nie chce mi się DSa włączać,a powtórki dzisiejszej sytuacji nie chcę :P

Mam taki problem, przechodzę mechem całą trasę rozwalam wszystkich po drodze i... dochodzę do końca drogi i dalej nie ma gdzie nim iść (jestem tam za mostem po którym przejeżdżał pociąg). Mam jakoś wyjść, rozwalić coś? Proszę o pomoc!

Mam taki problem, przechodzę mechem całą trasę rozwalam wszystkich po drodze i... dochodzę do końca drogi i dalej nie ma gdzie nim iść (jestem tam za mostem po którym przejeżdżał pociąg). Mam jakoś wyjść, rozwalić coś? Proszę o pomoc!

Musisz po prostu wysiąść (przytrzymująć długo z) i wejść po schodach po lewej.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...