Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Germat

StarCraft Frontline (StudioJG)

Polecane posty

tytuł: StarCraft Frontline

wydawnictwo: StudioJG

m_starcrafttom1.jpg

Komiks oparty na świecie stworzonym przez ludzi z Blizzarda. W 1 części są 4 historie.

Pierwsza: "dlaczego walczymy" opowiada o ty co kieruje każdego z członków 3 klas z uniwersum StarCrafta.

Dróga: "Bóg piorunów" opowiada o chciwym pilocie Thora który, by zdobyc bogactwo zatrudnia 2 pomocników.

Trzecia i moim zdeniem najlpsza: "Narzędzia Wojny" opowiada o sześcioletnim psionie, synu polityka który znalazł się w samym śrotku walki pomiędzy górnikami i Marinesami, a Zergami.

i czwarta: Gróby Pancerz - częśc 1: jest to pierwsza częśc historii o młodym pilocie Vikinga muszącym stawic czoło swojemu byłemu mętorowi który, oszalał.

Edytowano przez Germat

Dane było mi zobaczyć to... coś.

Na samym początku nie wymieniono największego minusa - MANGA! Co za inteligent wymyślił, że StarCraft będzie rysowany stylem mangowym? Jak dla mnie pasuje do tego świata jak pięść do nosa, pomijając już słabość wykonania tychże rysunków. A wiem, że dałoby się to narysować lepiej, bo choćby na Deviantarcie widziałem świetne, kolorowe prace ludzi w uniwersum StarCrafta. Same historie są - nie oszukujmy się - bardzo słabe. Z całości ratuje się jeszcze część "dlaczego walczymy", ale reszta to już całkowite dno fabularne, którego nie polecam oglądać na własne oczy. Komiks to profanacja i tyle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.