Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belisek

Sacred

Polecane posty

Ehh, mam tą grę ale zupełnie jej nie kumam - cały czas umieram!.Jestem bodajże w drugiej misji, musze sie udac do jakiegos miasta (chyba porto vallum) i cały czas zdycham, spotykam większą grupe goblinów - kilka strzałów we mnie i leże :oops: Ekwipunek mam slaby - skorzana zbroja, jakis rekawice i wiązania oraz szkape.Moze musze sobie cos dokupic do eq?Problem jest w tym że w sklepach mało co jest, jeśli jest to cholernie drogie(mam jakies 2,9 tys. w zlocie), albo nie dla mojej postaci (mag bitewny).Może wybrałem jakąs trudniejszą postać?Coś czuje że najłatwiej gra sie gladiatorem.Kogo byście polecali?Zaznacze że nie jestem kompletnym ciemniakiem w tego typu grach, w końcu diablo się przechodziło 8)

Mag jest ponoć na początku najtrudniejszy. Najłatwiejszy jest gladiator. Ale jeśli wykonuje się wszystkie poboczne questy, to nawet z magiem nie powinno być problemów. Najpierw wykonaj wszystkie zadania w Bellevue i Silver Creek. Ja, grając gladiatorem, po ich wykonaniu do Porto Vallum szedłem spacerkiem. Pamiętaj, że niektóre questy pojawiają się dopiero po wykonaniu kilku innych. Najlepiej włączyć mapę (klawisz M) i przytrzymać LPM na mieście. Białe (a później niebieskie) punkty oznaczają osoby, które wyznaczą Ci zadanie. A wykonując zadania na pewno znajdziesz jakieś lepsze przedmioty.

Sacred ytm się różni od Diablo że nie jest sięw stanie wykonać głównego wątku idąc prosto po nim.
Gladiatorem się da, ale jest to bardzo trudne. Z drugiej strony, jeśli nabijesz sobie za duży level na początku, to potem kładziesz wszystkich jednym ciosem i zabawa jest średnia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady - zaczęłem grac gladiatorem :lol: .Teraz już chyba sie skapowalem czemu mi nieszlo - wtedy przy tworzeniu postaci tam gdzie sie wpisuje nick jest jeszcze takie pole,że można wybrac brąz lub srebro - myślałem że to jakieś kolory gracza czy inna cholera, a teraz sie skapowalem ze to poziom trudności (w koncu pierwszy raz:)), chyba mam racje? :oops: Więc wiecie - nowicjusz+mag+wyższy poziom trudnosci=tragedia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jednym questem pobocznym.

Gram Serafią. Ten quest poboczny zwie się "Złodzieje bydła". Doprowadziłem tamtą kobietę tam, gdzie miałem ją doprowadzić (tj. do jej krów, jeśli dobrze pamiętam). Wykonałem misję, gadam z kobietą, a ona dalej mówi, żebym doprowadził ją tych krów (a przecież ją doprowadziłem!). Rozmawiam z nią parę razy - guzik. Dalej jest to samo. Wiecie, co robić? Wcześniejszych save'ów nie będę wczytywał, bo jestem już odrobinę daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten quest poboczny zwie się "Złodzieje bydła". Doprowadziłem tamtą kobietę tam, gdzie miałem ją doprowadzić (tj. do jej krów, jeśli dobrze pamiętam). Wykonałem misję, gadam z kobietą, a ona dalej mówi, żebym doprowadził ją tych krów
Widocznie stoisz przed zagrodą. Wejdź za płot, tam jest grupa złodziei, którą należy wytłuc. Wtedy jeszcze raz pogadaj z kobietą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale tak się składa, że wytłukłem tę bandę, po czym rozmawiałem z babą. No i guzik!

Ale chyba sprawdzę, czy to się powiedzie...

EDIT: Sprawdziłem. Wyrżnąłem wszystkich będących w i wokół kryjówki złodziei, a ta baba dalej chce, żebym ją odeskortowała tam, gdzie są jej skradzione krowy (tj. do kryjówki złodziei)! Czyli ten quest już odpada.

Ale to quest poboczny, więc to mała strata... Tym bardziej, że staram się wykonywać każdy, jaki dostanę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam screena ale ci wyjasnie

na polpicie masz skrot do sacred(jak nie masz to zrob) kliknij prawym przyciskiem i wlasciwosci

znajdz cos takiego jak element docelowy

bedzie pisac cos w stylu D:grysacred

dajesz spacje i wpisujesz CHEAT=1

powinno to wygladac tak D:grysacred CHEAT=1

jezeli bedziesz mial ""(cudzyslow) to to bedzie wygladac tak

"D:grysacred" CHEAT=1

jak nie dziala to albo ja cos pomieszalem albo ty :roll: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z minimapą, to znaczy jeśli włączona jest "mgła wojny" to teren wogóle się nie odkrywa gdy na nim jestem, widac tylko ikonki osób i questów, tylko w niektórych miejscach odsłania się teren w postaci dużych kwadratów, nie jest to może wielki problem ale mnie po prostu wkurza.Jeśli ktoś wie jak temu zaradzic, bardzo proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale doszedłem już o co chodzi, mam Radeona a jego najnowsze sterowniki obsługują tryb Catalys A.I. który trzeba wyłączc żeby nie było problemu, bo z przeinstalowaniem gry próbowałem kilka razy i nic.Pomimo wszystko dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello!

zakupiłem sobie kiedyś SACRED ale ten bez plusa ostanio wpadło mi w ręce SACRED Podziemia obydwa PL i oryginałki no i mi ktoś podpowie/naprowadzi jak to jest z tymi patchami bo się coś nie mogę połapać

chciałoby się na necie pograć

tylko jakoś mam chyba najpierw tego plusa wgrać a na necie pokazuje że nie ma do wersji PL czy jakoś tak...

ktoś to zrozumie i pomoże? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie ciekawi jak to jest źe grając gladiatorem na 12 lvl rozwalam smoka z północnych lasów w niespełna 5 minut a na 55lvl jest to prawie nie do zrobienia:/

Ee..soreks ale gram magiem bojowym , jestem na 33 lv i zaden smok mi nie moze podskoczyc...a o wrogach nie wspominam po padaja hurtem dzieki glass shard...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam denerwujący problem. Otóż niedawno zainstalowałem Sacreda, ale protection error się pojawiał. Poradziłem sobie z tym, idziemy dalej. Zrobiłem gladiatora, tradycyjnie na najnowszym patchu pierwszy ork mnie zabił, wychodzę z areny. I teraz: jak się nie zaczęło ciąć... każdy ruch mojej postaci powodował gigantyczne dławienie kompa i dźwięki zaczęły wydziwiać. Jak stanął to wszystko w porządku, gra płynna. Wierzę że coś z minimapą i odkrywaniem terenu mam sklepane. <- Gram na Windows XP prof, na ME gra nie sprawiała żadnych problemów, działała płynnie itp. Wie ktoś co można zrobić żeby pozbyć się tego problemu? Jeszcze raz mówię że to nie problem 384 mb RAMu bo wcześniej gra działała normalnie, a najnowsze sterowniki odpadają bo zaś potem tylko NWN poza Sacredem działa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieelki lol. Gra znów się sama naprawiła. Ale ten tekst "No more Funny messages" jest dobijający. Twórcy mają poczucie humoru. Ten sacred mnie wykończy! Nowy problem. Gram sobie i czasami bez przyczyny gra staje w miejscu na jakąś minutę po czym ponownie się odwiesza. Oraz drugi problem. Raz się zablokowałem nie mogłem przejść przez żadne drwi :/ Oczywiście oba problemy dotyczą multi. Czy to wina serwera czy jednak coś z grą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już sporo czasu minęło do ostatniego psota to może moderatorzy się nie obrażą jak napiszę jednego pod drugim...

Mam to Sacred Plus z supersellera... tylko mam pytanie czy da się wyrzucić plusa? Bo on dodał respawn wrogów podobno i chciałbym zagrać w zwykłą wersję (bez plusa). Czy jest to możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę z innym problemem:

Gra nie chce się zainstalować. Zaraz na początku instaluje kilka niepotrzebnych plików readme i instalator wiesza się na "dekompresji plików: drache.jpg"(jakiś obrazek do readme zapewne -_-). Nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Niedawno ulepszyłem kompa, więc parametry wyglądają tak: Procesor Intel Core2Duo E6300 1.86 Ghz, 1 GB RAM, Geforce 7900 GS 256 mb. Żeby nie było później pytań o sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...