Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belisek

Sacred

Polecane posty

Ta gra zaczyna mnie wkurzac!! Czemu jedynymi przedmiotami z zestawow jakie znajduje to bitewny wir uriela, pas z zestawu bahamuta i jakies wiazania dla wapirzycy na lvl8 (chyba juz z 10 kazdego)??!! dajcie jakiegos hinta jak znalezc cos lepszego (pewnie zalezy od szczescia:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KalI rozumiem cię ja mam tylko jekieś buty (Zaakrwawione Relikwie Thorwena), a co do mojego problemu. Jestem w zamku Crows Rock i tam przyjmuje Questa od agentki korony Quinn, każe mi ona podmienić dokumenty inkwizycji. Mowię sobie "Dobra zobaczymy co to jest" ale gdy zmierzam do rozwiązania zadania, jacyś ludzie nagle zamieniają się w złych i mi mówi zadanie nie wykonane. Więc HELP :!: :!: :!: :!: :!: :!: okrążyłam cały zamek i nie znalazłam żadnej drogi. Jak to przejść (jestem wapirką).

Przepraszam za te trzy posty pod rząd chciałam je usunąć ale mi mówi że to nie moje posty. Przepraszam :oops:

Posty usunięte... ;) Aż się ciśnie na usta: "Idź i nie grzesz wiecej" ;) Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w zamku Crows Rock i tam przyjmuje Questa od agentki korony Quinn, każe mi ona podmienić dokumenty inkwizycji. Mowię sobie "Dobra zobaczymy co to jest" ale gdy zmierzam do rozwiązania zadania, jacyś ludzie nagle zamieniają się w złych i mi mówi zadanie nie wykonane. Więc HELP :!: :!: :!: :!: :!: :!: okrążyłam cały zamek i nie znalazłam żadnej drogi. Jak to przejść (jestem wapirką).

Przede wszystkim nie możesz zostać zauważona, ci ludzie robią się źli bo cię zobaczyli. Niedaleko znajduje się dzwon, którego dźwięk wzywa na posiłek. Użyj go, unikając spotkania z żołnierzami podejdź do stołu i zamień plany. Wtedy możesz iść do dawcy questu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zaczyna mnie wkurzac!! Czemu jedynymi przedmiotami z zestawow jakie znajduje to bitewny wir uriela, pas z zestawu bahamuta i jakies wiazania dla wapirzycy na lvl8 (chyba juz z 10 kazdego)??!! dajcie jakiegos hinta jak znalezc cos lepszego (pewnie zalezy od szczescia:D)

To wszystko będzie rozwiązane w najnowszym patchu 1.7 - obecnie jest w wersji beta, ale jak tylko zbiorą feedback i poprawią błędy, Cenega spolszczy patcha i będzie się grało o wiele lepiej - chyba że masz angielską wersję, wtedy wejdź na www.sacred-game.com i ściągnij patcha w wersji beta - ponoć jest lepszy od 1.6 (mimo że to beta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi już udało się znaleźć dwa przedmioty z zestawu :) Dla wampirzycy, Wyzawnie Recuindusa bodajrze.

Ten dzwon. Jak przechodzisz przez bramę, to kawałek w lewo idziesz i nieco wyżej masz ten stół z planami/mapami/czy co to tam jeszcze było. Potem zaś idziesz za strzałką dalej w lewo i nieco w dół. Przecież te strzałki prowadzą jak posznurku :) Chyba, że masz jakiś bug i nie masz strzałki, mi też się tak w jakimś zadaniu zdażyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie rzecz ujmujac ten dzwon jest lkko na lewo a potam w dol od biorka z pisemkiem :) (z lewej strony budynku ktory jest na poludnie od stolu) poznasz go po tym ze caly czas sie swieci - lataja wokol niego takie jakby gwiazdeczki

potem przejdz wzdloz dolnej sciany ww domu i potem prosto do biorka wystarczy ze zrobisz to w miare szybko i nikt Cie nie zauwazy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morderca kabatów

Mam problem z teleportami. Jak oddblokować np. teleport do pierwszego miasta. W mieście port ..... ( nie pamiętam co dalej :) )jest teleport i mam zablokowane pierwsze miasto. O co tu chodzi. Mam runy znaleźć czy co ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam, to zeby uaktywnic jakis portal trzeba bylo do nigo podejsc i na niego nacisnac (ikonka reki - od myszki - sie zmieniala) i to wystarczylo do aktywacji teleportu

jesli jakiegos nie masz uaktywnionego to albo jeszcze tam nie byles albo nie dotknales teleportu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z teleportami. Jak oddblokować np. teleport do pierwszego miasta. W mieście port ..... ( nie pamiętam co dalej :) )jest teleport i mam zablokowane pierwsze miasto. O co tu chodzi. Mam runy znaleźć czy co ??

Do niektórych teleportów potrzebne są runy, ale nie do tych które służą do transportu na duże odległości. Po prostu, żeby dany teleport był aktywny najpierw musisz do niego dotrzeć pieszo lub konno i go aktywować. Dopiero wtedy pojawia się na liście dostępnych teleportów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help me plizzzzzzzz....

Jak w queście 'Ucieczka z Mascarell" dostać sie do fortu w którym czeka książe :?: na mapie wiedzie tam droga ale nie moge sie do niej dostać bo ciągle coś przeszkadza: drzewa, głazy itp... łaże po tej planszy już chyba z 2godz. i nie moge tam trafić ... pomcy...

Scared PL ver. 1.6.76

Co do rozdzielczości to w opcjach sie zmienić nie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morderca kabatów

Rozdzielczości nie da się zmienić. Zależy to od karty. Im lepsza karta tym lepsza rozdielczość.

I mam pytanie. Mam znaleźć cztery żywioły czegoś tam :D :D . Znalazłem powietrzei a do ognia nie umiem się dostać. jest tam jakaś droga moze> please help me. Chodze wokół skał i nie umiem się tam dostać.

z Góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos z was wie co to sa Easter Egg'i ??

Chodzi mi o Easter Egg Jasona ...

Przedmioty ktore powinny lezec obok napisu jason ...

moglby mi ktos przeslac mapke ? na maila szymekpoplewski@tlen.pl

Z gory dziekuje ... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (jak chyba każdy kto pisze na forum). Ściągnąłem sobie Sacred Plus PL. Instalacja przebiega dobrze, ale gdy chce włączyć grę pojawia się komunikat że mam jakiś emulator CD/DVD. Mam co prawda Virtual CD (Ghost CD 21'st), ale nie umiem go wyłączyć. Somebody help me :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smok Odrodzony
I mam pytanie. Mam znaleźć cztery żywioły czegoś tam :D :D . Znalazłem powietrzei a do ognia nie umiem się dostać. jest tam jakaś droga moze> please help me. Chodze wokół skał i nie umiem się tam dostać.

z Góry dzięki

Rzeby wejść do Alkazaba noc Draco musisz wejść na tą pustynie ( tą którą szedłeś do Bitwy na Przełęczy Wiwern) i dojść do takiego wylkanicznego zbocza, to na lewo od tej bramy). Idziesz potem wzdłóż tego zbocza na dół. Po jakimś czasie dojdziesz do drogi którą wejdziesz na Płaskowyż. Potem idziesz do Alkazaby( najłatwiej iść na mapce, masz pod Tabulatorem) W razie wątpliwości, pisz na tym Forum, postaram się pomóc! :-D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem nie z samą grą a z jej uruchomieniem. Otóż Sacred mam oryginalne i skończyłem je dość dawno, ale dorwałem ostatnio dodatke (Sacred Plus). Wpierw chciałem jeszcze włączyć podstawkę i co nieco sobie pociupać ale niestety. Gra nie włącza się a widząc czarny ekran na pasku zadań mogę ujrzeć także przycisk Protection Error (oczywiście kiedy na niego klikam nic nie wyskakuje :? ) Proszę pomóżcie!!!!!! >>>>>>>>GRA JEST ORYGINALNA<<<<<<<<<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smok Odrodzony

Miałem ten sam problem! Grałem troche, znalazłem nawet dwa Żywioły, ale potem kom mi się roz...kawałkował, wię instalowałem gierkę od nowa. I wtedy ten problem mi się pojawił. Jak zreinstalowałlem, problem zniknął jak sen nieczysty!!! Spróbuj, choć za skutki nie ręcze,u mnie i kumpla podziałało, ale u kumpelki nie, więc przemyśl to!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że mam wywalić folder z grą - otóż już tego próbowałem. Sacred tworzy może jakieś foldery na C?? Może tu tkwi problem:( Poczekam do jutra rana na odpowiedź, jeśli nie zainstaluję jeszcze raz i spróbuję załatać patchem 1.7 (to najnowszy?). Dzięki za pomoc, ale może ktoś zna dokładne rozwiązanie? :(:(:( (System operacyjny Windows XP Proffesional, AMD Athlon 2200, GeForce 5600XT 256MB 128bit, 512MB Ram, CD-ROM x 52)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prince of Persia

Mi przydarzyło się to samo, ale ruskie było to że po odinstalowaniu sterowników do karty dżwiękowej(mam zintegrowaną)gra działała (co prawda bez dźwięku ale chodziła). Radzę ci przeinstalować jeśli to nie zadziała zformatuj dysk(mi to pomogło). Z tego co wiem najnowsza łatka na stronie cenegi to 1.8.26.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...