Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belisek

Sacred

Polecane posty

Nie wiem czy to jest wina kaszanienia się grafiki w demie i w pełnej wersji... Ale z tego co zauważyłem zawsze po Sacred zostaje załadowana do pamięci java. wygląda na to że elementy interface'u i menu startowe wykorzystują javę. U mnie na żadnym z kompów nie było problemu ani z demem ani z wersją pełną (mam dwa, różne konfiguracje różne windowsy :D )

Proponuje byś zainstalował jedną z najnowszych wersji javy jeśli jej nie masz, być może to jest to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nic nie pomogło. Zainstalowałem nową jave ale to nic nie dało. Poza tym udało mi się wejść do gry ale tam też nic nie widać, ekran się rozmazuje itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

mam skille na wymiane (głównie serafinka troche dla gladiatora i mrocznego elfa, pare dla leśnej elfki i kilka z innych klas). Jak ktoś jest zaintersowany wymianą to niech szuka Serafinki Eleena, Songetress of Granas. Lub Pm bądź post do Samaela na forum (adres w sygnaturze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy save`y z angielskiej wersji beda dzialaly w polskiej??

Do tej pory gralem(wersja angl.) u kolesia i rozwinalem znacznei swoja postac... teraz chcialbym kupic polska wersje ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo od nowa zaczynac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukskrodz

Witam

Mam taki oto problem: nie wiem w jaki sposob mozna postaci dodawac atrybuty(tj. sila, wytrzymalosc itp.) mam juz 13 lvl i 12 atrybutow do rozdanie i nie mam pojecia jak to zrobic. Umiejetnosci(tj wlaka dwoma bronmi, poslugiwanie sie bronia itp.) moge rozdawac bez problemu, ale nie mam pojecia jak rozdawac atrybuty. Prosze o pomoc.

z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mimizu_Sensei

czy ktos wie po kiego grzyba mi smocze jajo i co moge z nim zrobic? kupilem jajo od kolesia przy rzece przed dojsciem do miasta magow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

Możesz je tylko oddać smokowi w miasteczku które mijałeś po drodze-Drakenden. Tam jest duzy zloty smok który ci zleci pare misji, ale żeby zacząc przyjmowac od niego questy musisz miec owo jajo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z elementami. znalazlem wszystkie ale jak wychodze z tej jamy krasnali gdzie jest wodny nie pokazuje sie strzalka gdzie mam isc. poza tym nie mam wpisu w dzienniku ze znalazlem wodny element. a co jest jeszcze smieszniejsze: pochodzilem troche po jaskini z dark elfami, wychodze i mam strzalke zeby isc do zamku, jakby gra zapomniala o elemencie wody... niestety nie moglem tam pogadac z nikim, bo nie mialem wpisu odnosnie elementu wody:( HELP!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

Te króliki to powinien być quest dla babki w tym domu. Ja robiłem go tylko na multi i w wersji PL to nic od niej nie dostawałem (w ang mogło być inaczej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Ja mam taki problem z pelna wersja ze jak ja wlaczam to wszystko jest ok, potem wybieram postac (jakakolwiek) rozpoczynam gre, pojawia sie postac i reszta (tlo, interface) ale tylko na 1-2 sekund !!!!!!!

Potem pojawia sie czarny ekran!! Ale gra sie nie zawiesza, tylko tak trwa! Czy ktos mial taki problem? Jak to rozwiazac? Najdziwniejsze jest to ze demo dzialalo mi bez zarzutu i bardzo sie na te gre napalilem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z pelna wersja ze jak ja wlaczam to wszystko jest ok, potem wybieram postac (jakakolwiek) rozpoczynam gre, pojawia sie postac i reszta (tlo, interface) ale tylko na 1-2 sekund !!!!!!!

Potem pojawia sie czarny ekran!! Ale gra sie nie zawiesza, tylko tak trwa! Czy ktos mial taki problem? Jak to rozwiazac? Najdziwniejsze jest to ze demo dzialalo mi bez zarzutu i bardzo sie na te gre napalilem :(

MAM TO SAMO :!: :evil:

Niech ktos pomoze :?

Moj komp:

Celeron 900

384 mb ram

radeon 9200

Windows XP Prof

PS.Posiadam najnowsze stery,directx itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

Broń ta wielka jak narazie jest nieużyteczna (choć ponoć glad ją może używać) ale napewno będzie to później rozwiązane jakoś. Co do wysepki to jest to miejsce kary dla chiterów :D. Zachciało się kodów to masz teraz. Nie da się stamtąd wydostać. No chyba że nowa postać lub właśnie stary save.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mimizu_Sensei
-Czy gra jest dostępna po polsku

-Czy ktoś ma Win XP Prof i gra mu chodzi bez zarzutów

ja mam wersje polska i win xp pro, dziala. troche sie tnie czasami, na max oddaleniu i na pelnych detalach, ale to wina mojego kompa;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

W Polsce dostępna jest tylko wersja polska, i działa pod XP. Nie działa tylko na Win 95 i Win 98 First Edition (Secound Edition- SE- już działa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...